reklama

kvalita crossového kola Amulet route 40

Prosím o zhodnocení uvedeného kola. Značku Amulet moc prodejen neprodává, ale v Mladé frontě jsem četl, že toto kolo bylo letos jedno z nejprodávanějších vůbec.Má i odpruženou sedlovku a stavitelný představec, snad mně to pomůže na bolavé záda.

http://www.amulet.cz/cz/detail.asp?PiD=29046119

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Davson ([email protected]))
  • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

         

    Osazení toho kola vypadá velice dobře. Před koupí však hledej na netu lepší cenu. Jinde ho mají cca za 11600 Kč.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      Ceny jsem našel také lepší, ale ne v našem městě. Jet pro něho jinam se nevyplatí a poslat si ho přes e-shop nechci. Myslím, že by mohly nastat komplikace v případě reklamace nebo záručního servisu.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Davson ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      No ono osazeni kol je posledni dobou vice mene to same vsude. Zaciname Shimano Alivio na 10k pres 12-14k kde se objevuji soucastky Deore a nekde kolem 16-17k se tam uz objevuji napr. menice LX. Vidlice SunTour nebo RST - v kategorii 16k uz vetsinou olej/pruzina do te doby jen pruzinove. Brzdy vetsinou nejake Tektry. Sedlovka, predstavec atd se uz lisi znacka od znacky. Ramy jsou vsude dneska z 6061, u drazsiho kola jsou obcas zeslabovane. Takze jde o to jak je to svarene a to uz tu nekdo psal ze se to stejne dela na jedne lince Cina/Taiwan.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2007
      Autor: DD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

         

    Zásada č. 1. Kupovat pouze známé, celosvětové značky s dobrým jménem a i kdyby to stálo o pár stovek více...proto se poohlídni, amulet je nic neříkající no-name

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (humr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      Nekdy to bohuzel nebyva par stovek, ale par tisic. V dobe, kdy navic drtiva vetsina modelu kol ma stejny ram ze stejne vyrobni linky v Taiwanu, obcas nema cenu platit za v podstate stejnou vec o polovinu vic.
      Ale je to pripad od pripadu, pokud tomu clovek nerozumi a nema navic moznost to kolo videt, je sazka na jistotu renomovane firmy dobrym resenim.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

             

        Sázka na jistotu u renomované firmy je sázka na jediné a to na tu drahou cenu :-)
        U kvality ani tam nemá žádnou jistotu, i když je menší šance, že koupí úplně špatně.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.07.2007
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      Kdyby ta celosvětově známá značka nebyla napsána na rámu, tak bys nic při projetí kola nepoznal.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Davson ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      Schválně by mně zajímalo co bys Davsonovi doporučil. Jaké kolo z těch světoznámých značek (s podobnými komponenty a za podobnou cenu).l

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      ..nesouhlas, nejakou dobu (prevysujici 10 let jiste) tu pusobi. v dobe kdyz jsem je poznal ja to byla dobra kola za skvelou cenu, na coz pak udajne pozdeji doplatili a na cas se stahli z trhu

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Antes)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      Amulet a noname, jo...? Jseš dost mimo...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

           

      S no-name jako označení u Amuletu bych nesouhlasil. Je fakt, že u nás to zrovna rozšířená kola nejsou, ale rozhodně na ně nemohu říci nic špatného. Mám už 8 let Amuleta Sherpu a jsem s ním stále velmi spokojený. Jediný problém, který nastal, že jsem z něj trošku vyrostl a potřeboval bych větší a vzhledem k jeho stáří už holt není co býval. Má najeto ke 30000 km (holt jsem nejezdil stále, jinak by to bylo víc) a za tu dobu jsem s ním neměl vážnější problémy. Teď uvažuju o Amulet Route 55.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Pavel)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

             

        docela by mě zajímaly zkušenosti, které jsi s ním udělal. Za přibližně stejnou dobu mám na něm však méně najeto než ty. Možná by moh mít lehčí rám (ještě ocelový) a tuatam snad nějaké odpružení. Hlavně jezdil po silnicích, nebo lehčí terén, vyloženě těžký ani ne. Spíš se zátěží, a s brašnami, jako cestovni kolo. takže Amulet by měl asi přednost opět při výběru, ale ty moderní rámy, co teď dělej, nedá se v tom vybrat. ještě ke všemu profilovaný nebo jak se to jmenuje. spousta věcí je něm ještě původních. trochu problém je zadní brzda- je tam malý zdvih lanka, takže je nutné si trochu hrát se špalkama. převody (přední trojtác) byl taky nějaký nestandartní a ne moc rozšířený, ale vždycky jsem ho nějak sehnal. je to dobré kolo, protože jsem s nim hodně hezkého projel a zažil...

        [ Zpět ]
        Datum: 04.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (PetrT)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kvalita crossového kola Amulet route 40

         

    I když jsem zapřísáhlý odpůrce Crossů, to co tady někteří píšou zavání demagogií a donutilo mně reagovat. Amulet je dobrá volba! Víťa Dostál na sériovém Crossovém kole střední třídy značky Amulet projel celou Ameriku z nejsevernějšího výběžku až na nejjižnější. A to nejel jako výletník ale průměrně 120 km denně s 30 kg na nosičích. A kolo obstálo na jedničku!

    http://www.panamericana.cz/Index.html

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

398 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024