reklama

Odvzdušnění avid juicy 7

Prosím pora´dte mi jak správně odvzdušnit Avid Juicy 7. Hlavně jestli se musí kupovat origoš sada. Nikde jsem nenašel postup na odvzdušnění . Poraďte prosím.

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Rom ([email protected]))
  • Re: Odvzdušnění avid juicy 7

         

    Mam origo sadu, bez ni bych do toho asi nesel, ale jde to i nejakou univerzalni, pokud v ni budou potrebne srouby...

    postup je pripadne u te sady, ale je vicemene jednoduchy, ikdyz se mi to povedlo az na potreti...

    1) odsroubujes odvzdusnovaci sroub na trmenu
    2) nasroubujes strikacku naplnenou kapalinou
    3) otocis paku smerem dolu
    4) zmacknes paku a zajistis ji zmacklou
    5) odsroubujes odvzdusnovaci sroub na pace
    6) napojis prazdnou strikacku
    7) odjistis paku
    8) postupne pomalu protlacujes kapalino odspodu, dokud jdou bublinky
    9) zmacknes paku na doraz a nechas ji pomalu vratit a opakujes bod 8
    10) kdyz uz vubec zadne bublinky nejdou, odpojis strikacku od tremu a vratis sroub
    11) otocis paku do vodorovne polohy a zmacknes strikacku aby se tam dostalo jeste trochu kapaliny (jinak tam zustava mala bublinka a dela to pak problem)
    12) odpojis strikacku a zavres to sroubem


    dej si bacha, barva na pakach se snadno rozlepta tou kapalinou (napr barva na ramu takovou nachylnost na to nema)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odvzdušnění avid juicy 7

           

      Díky moc to je přesně co jsem potřeboval , protože mám univerzální sadu a nebyl tam návod

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Room)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odvzdušnění avid juicy 7

         

    a jinak hledej, trvalo mi to 3 minuty..

    http://www.sram.com/_media/techdocs...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024