reklama

Cyklosedačka polohovatelná?

Dobrý den, byl bych rád kdyby jste se se mnou podělili o zkušenostech s cyklosedačkou zda koupit polohovatelnou, je v něčem lepší? Jaké máte zkušenosti, mě připadá, že když sedačku (např. když mi dítě v ní usne) zakloním není stabilita kola taková jako u pevné sedačky. Není v tom případě záklon spíše nevýhodou než výhodou pro bezpečnost dítěte. Jaké s tím máte zkušenosti.Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (sveden ([email protected]))
  • Re: Cyklosedačka polohovatelná?

         

    Mám Hamax Sleepy a co se týká stability v záklonu, tak nevidím problém. Jinak co se týká typu sedačky, tak polohovatelná mi přijde pro dítě pohodlnější, protože když usne, tak si tolik neláme krk, jako na sedačce, která se polohovat nedá. Jinak polohovat se dá i za jízdy, popř. moje dítě to zvládlo i samo.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2007
    Autor: marbl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklosedačka polohovatelná?

           

      jenom potvrzení zkušeností z předchozího příspevku.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2007
      Autor: alvp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklosedačka polohovatelná?

         

    My máme taky Hamax polohovatelnou, ale s tou polohovatelností to není zas až tak "horký". Má představa, že si pohodlně dítě v sedačce lehne a vyspí se se teda s realitou moc neslučuje. My spánek dítěte na kole řešíme zastavením a pořádným schrupnutím na dece pod stromem. Ten pohled na dítě, které usne v sedačce a "bimbá se mu hlava prostě nemůžu. Taky jsme zkoušeli dát dítěti batoh na klín a on si na něj položil hlavu, ale taky hrozný. Jinak sedačka Hamax je v pohodě :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (xy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklosedačka polohovatelná?

           

      Děkuji za názor s tím vyspáním někde pod smrkem :-)) to se mi zdá jako dobrý nápad. Jinak jsem koukal, že Hamax je dobrej i co se týče testů, ale ještě lépe vychází sedačky od OK Baby a v porovnání co nabízí i o nějakou kačku levněji.Ale každopádně díky všem za jejich názory a zkušenosti.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (sveden ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (11 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023