reklama

crossová vidlice

Ahojte, mohli byste mi prosím někdo poradit nějakou kvalitní crossovou vidlici do 5000Kč? Přemýšlím např. o vzduchové Suntour NCX-E-RL za cca. 4000, nebo taky o pružinové Manitou south super (model 2005) za 3000. Dík moc!

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (pol (pajaxy@post.xx))
  • Re: crossová vidlice

Suntour je bez upravy velmi necitlivy, ale zase ma vyhodu ve vzduchovem pruzeni, ktere jde narozdil od pruziny nastavit podle vahy jezdce. Pruzinu jde jen vymenit. Pokud vazis vic jak 60-70kg, bude proto Suntour lepsi volba. A pokud projde upravou (http://tuning-test.cz/) tak urcite.

Asi te zklamu, ale jedina dostupna opravdu kvalitni vidlice pro krose je RockShox REBA za 10.000,- :-(

[ Zpět ]
    Datum: 02.06.2007
    Autor: Gard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: crossová vidlice

Z těhle dvou bych bral Manitou! Na horáku mám taky pružinovou a neměnil bych.

[ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
dnes
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

dnes
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017