reklama

crossová vidlice

Ahojte, mohli byste mi prosím někdo poradit nějakou kvalitní crossovou vidlici do 5000Kč? Přemýšlím např. o vzduchové Suntour NCX-E-RL za cca. 4000, nebo taky o pružinové Manitou south super (model 2005) za 3000. Dík moc!

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (pol (pajaxy@post.xx))
  • Re: crossová vidlice

Suntour je bez upravy velmi necitlivy, ale zase ma vyhodu ve vzduchovem pruzeni, ktere jde narozdil od pruziny nastavit podle vahy jezdce. Pruzinu jde jen vymenit. Pokud vazis vic jak 60-70kg, bude proto Suntour lepsi volba. A pokud projde upravou (http://tuning-test.cz/) tak urcite.

Asi te zklamu, ale jedina dostupna opravdu kvalitni vidlice pro krose je RockShox REBA za 10.000,- :-(

[ Zpět ]
    Datum: 02.06.2007
    Autor: Gard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: crossová vidlice

Z těhle dvou bych bral Manitou! Na horáku mám taky pružinovou a neměnil bych.

[ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoše na kolo

včera
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
24.05.2017
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (25 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017