crossová vidlice

Ahojte, mohli byste mi prosím někdo poradit nějakou kvalitní crossovou vidlici do 5000Kč? Přemýšlím např. o vzduchové Suntour NCX-E-RL za cca. 4000, nebo taky o pružinové Manitou south super (model 2005) za 3000. Dík moc!

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (pol (pajaxy@post.xx))
  • Re: crossová vidlice

Suntour je bez upravy velmi necitlivy, ale zase ma vyhodu ve vzduchovem pruzeni, ktere jde narozdil od pruziny nastavit podle vahy jezdce. Pruzinu jde jen vymenit. Pokud vazis vic jak 60-70kg, bude proto Suntour lepsi volba. A pokud projde upravou (http://tuning-test.cz/) tak urcite.

Asi te zklamu, ale jedina dostupna opravdu kvalitni vidlice pro krose je RockShox REBA za 10.000,- :-(

[ Zpět ]
    Datum: 02.06.2007
    Autor: Gard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: crossová vidlice

Z těhle dvou bych bral Manitou! Na horáku mám taky pružinovou a neměnil bych.

[ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

včera
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

včera
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

163 cyklistů (15 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017