reklama

crossová vidlice

Ahojte, mohli byste mi prosím někdo poradit nějakou kvalitní crossovou vidlici do 5000Kč? Přemýšlím např. o vzduchové Suntour NCX-E-RL za cca. 4000, nebo taky o pružinové Manitou south super (model 2005) za 3000. Dík moc!

[ Zpět ]
Datum: 01.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (pol (pajaxy@post.xx))
  • Re: crossová vidlice

Suntour je bez upravy velmi necitlivy, ale zase ma vyhodu ve vzduchovem pruzeni, ktere jde narozdil od pruziny nastavit podle vahy jezdce. Pruzinu jde jen vymenit. Pokud vazis vic jak 60-70kg, bude proto Suntour lepsi volba. A pokud projde upravou (http://tuning-test.cz/) tak urcite.

Asi te zklamu, ale jedina dostupna opravdu kvalitni vidlice pro krose je RockShox REBA za 10.000,- :-(

[ Zpět ]
    Datum: 02.06.2007
    Autor: Gard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: crossová vidlice

Z těhle dvou bych bral Manitou! Na horáku mám taky pružinovou a neměnil bych.

[ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Zimní Alpy

dnes
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

208 cyklistů (10 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017