batohy z vodou

chcem sa spytat ze ake mate s nimi skusenosti popripade poslite linky na konkretny tovar ked s nim mate kladne skusenosti. hladam nieco okolo 1500Sk asi 1200cz korun dakujem

[ Zpět ]
Datum: 17.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (mliecko)
  • Re: batohy z vodou

Jezdím s Camelbakem Blowfish07 s 3l rezervoárem
    http://www.bagbike.cz/?cmd=1529
    Je trošku mimo cenu kterou jsi stanovil, ale ne o mnoho.
    Předtím jsem měl Axon Cleg (2l) a rozdíl v kvalitě provedení je hodně znát. Chybí mi sice boční síťované kapsy, ale pro změnu bez sundávání batohu dosáhnu na nejmenší kapsu uprostřed.
    Záda jsou vyřešena na jedničku. Batoh sedí jak má. Litr vody navíc mi taky dost pomohl. S třemi litry vody jsem v pohodě i na výlety přes 100km. Náustek konečně nekape a průtok je ve srovnání se starým Axonem větší. A to jsem si kdysi myslel že žádný batoh na zádech nesnesu.. :-)

[ Zpět ]
    Datum: 03.06.2007
    Autor: Kony
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloturistika

Hledám: Cykloturistika
včera
30letý cykloturista se skladacím kolem Brompton,hledá cykloturistku na spolujízdy po ČR a po Světě!

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky

Hledám: Brňáka- Brňačku na vyjížďky
včera
dobrý den, hledám někoho k sobě na kolo na vyjíždění v okolí Brna i jiné oblasti ve všední dny i víkendy..

Hledám: Spolujezdkyni na pouť Slovenskem.

22.02.2017
Najde se spolucestovatelka na cestu kolem Slovenska na kole? Jedná se cca 3 týdny cestování, se spaním podle…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (23 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017