reklama

Ceska Mountainbikova Asociace

Mozna to tu probehlo, ale pro jistotu. Byla zalozena CeMBA, coz dle textu vypada ve velmi rozumnou asociaci (na rozdil treba od cyklistickeho svazu) pristupnou pro sirokou verejnost bikeru.

Kdo máte zájem můžete připět. Kdo ne, tak stejně doporučuji některé texty, zejména od Tomáše Kvasničky. Má to hlavu, má to i patu ;-).

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2007
Autor: lester
  • Re: Ceska Mountainbikova Asociace

http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=4909
    :)

[ Zpět ]
    Autor: Kejml
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

K***, jakto ze jsem to nenasel. I vyhledavani jsem zkusil a nic. A ted dam vyhledat CeMBA a tisic vysledku. \

Holt jsem za debila, uznavam ;-)

[ Zpět ]
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nač ta silná slova? I "Agent - provokatér" je zaměstnání ...

8-)))

[ Zpět ]
        Datum: 27.01.2010
        Autor: pavka
  • Shrnutí činnosti ČeMBy v roce 2009

Shrnutí činnosti ČeMBy v roce 2009 a několik slov o dění v roce 2010 najdete na http://www.cemba.cz/zpravodaj/?x=5866 .

[ Zpět ]
    Datum: 26.01.2010
    Autor: zbartos
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

179 cyklistů (10 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017