reklama

Kolem světa na kole

1. dubna 1980 vyjeli dva mladí Francouzi na kolech na cestu kolem světa, která, jak si mysleli, měla trvat asi tři roky. Dobrodružství se ve skutečnosti protáhlo na čtrnáct let. Za tu dobu ujeli více než 150 000 kilometrů a projeli 66 zemí pěti kontinentů.

Datum: 30.04.2007
Autor: Redakce
  • Re: Kolem světa na kole

         

    Opravdovi dobrodruzi... Zavidim lidem, co se takhle dokazout odprostit od vseho moderniho a vyrazit...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: co cesta, to jiný názor

           

      Re: S dětmi do Indie - přidejte se
      Kazdeho chleba se clovek preji...zvlaste male dite. Mozna, kdybys sedel 12 let ve vozejku, tak bys treba ted mel odpor k cele cyklistice. Ono vseho s smirou. Tvrdit, ze je neco pro dite lepsi... Urcite ne kazdodenni sezeni v igelitovem voziku...toho bych se jako male dite urcite prejedl. Jako ted te mrzi, ze te vasi nebrali na kolo, tak by te ted mohlo mrzet, ze si mladi prosedel ve vozejku a pritom sis chtel hrat pred barakem s klukama...

      Datum: 02.03.07 11:18
      Autor: neprihlasenej Michal

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jiný názor)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co cesta, to jiný názor

             

        No taky mi přijde Michale divné, že jsi byl tak moc proti cestě s dětmi do Asie a zpět, ale cesta s dítětem kolem celého světa a více než čtyřikrát delší ti přijde v obdivuhodná.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.04.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co cesta, to jiný názor

               

          Jo...ale oni vyjeli sami...bez ditete. Ten prcek se narodil az pri ceste. To je trosku jina. Je to obdivuhodne, proc by ne? To, ze je to risk...na tom nic nemenim!!!! Je to risk...a zatracene velkej. Mimochodem meli 80tis franku...nevim, kolik to presne tenkrat bylo, ale urcite by to na spatecni cestu v pripade zdravotnich problemu bylo. A nebo na poradne osetreni... Meli neco pro pripad nouze...coz o chystane ceste do Indie neplati...v tom vidim ten risk. A proc myslis, ze ted tvrdnu ve Skotsku? Abych mel na pristi rok penize...pro pripar prusvihu!!! Zas takovej dobrodruh nejsem, abych si zbalil pet buchet a vyrazil.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.04.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: co cesta, to jiný názor

             

        Nech Michala napokoji! Je to mladej kluk a jeho názor na svět se vyvíjí a mění, že Michale? 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.05.2007
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: co cesta, to jiný názor

               

          Nono:-) Jsem uz dost starej na to, abych mel svuj nazor:-))) To, ze nekdo tolik let drandil na kole po svete je pro me uzasne. Takovym lidem zavidim. Ja bych to asi nedokazal:-) Ja to vidim tak na rok maximalne a pak zas na chvilku do CR:-) Ja vzdy rikam, ze 14 dni dovolene bylo pro mne malo. Rok uz je hranice. Nejlepsi je nekam vyrazit tak na pul roku:-) A dalsich pul roku makat, makat a setrit na dalsi sny:-)
          A to, ze riskovali...to nemenim. Riskovali a meli stesti. Ja bych na to nervy nemel...:-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 05.05.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem světa na kole

         

    Už mám objednáno :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem světa na kole

         

    i mi mame ceskeho jezdce na kole kolem sveta :-)
    http://www.kosmas.cz/knihy/129647/z-cest-po-svete/

    [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2007
    Autor: Dosik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem světa na kole

           

      ...az to vopravis na *i my mame ceskeho...* pak budu hlasovat tez pro

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Antes)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolem světa na kole

             

        Až bude Olomouc v Čechách, budu souhlasit i já.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.06.2007
        Autor: Bin-Laďin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolem světa na kole

         

    knížku jsem o dovolený zhltl za tři dny. Je skvělá a krásně napsaná. Opravdu krásné, rozhodně si jí přečtu znovu :o) Můžu jenom doporučit!!

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolem světa na kole

           

      Tak ty si přitom ležení ještě stihneš číst?!? Asi začnu opravdu vážně zvažovat změnu byciklu :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolem světa na kole

             

        ale ne:o)) Já jí četl v Chorvatsku na předsvatební cestě přeci... Kolo jsem si vzít nemoh, brusle se mi do kufru taky nevešli, tak jsem se potápěl a když už mě bolely uši a tekla krev z nosu, tak jsem si četl. Víš Fíku?

        [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024