Ortopedie v Praze??

Zdravim,
chtel bych navstivit nejake ortopedicke oddeleni ci co v Praze ale vubec nevim kam jit,mam problem nejspis se slachama na prstech,na kole se me obcas prsty vyklepou tak ze je tezko narovnavam,mozna nejaky revma,nevim,deda kdyz byl starsi nemohl narovnat prsty tak asi neco po nem,chci si to nechat omrknout,nejlip u nejakyho schopnyho doktora kterej chape co to je jet na kole a od ceho to mam a co s tim...
tak prosim o nasmerovani,dekuji!!!

[ Zpět ]
Datum: 23.04.2007
Autor: Egesi
  • Re: Ortopedie v Praze??

Kdyby ti to nevadilo kousek za Prahou, tak v Brandyse nad Labem je velice dobry sportovni ortoped. Moc prijemny pan, ktery opravdu vi, co je to sport (nikdy mi ho nezakazoval). Navic jsem slysel, ze ma na starosti i nejake vrcholove sportovce...

Ortopedie - Urban Milan MUDr.
    Masarykovo nám. 95
    250 01 Brandýs nad Labem
    Tel.: 326 906 300

[ Zpět ]
    Datum: 23.04.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Spolujezdkyni na pouť Slovenskem.

dnes
Najde se spolucestovatelka na cestu kolem Slovenska na kole? Jedná se cca 3 týdny cestování, se spaním podle…

Hledám: Životní energie

včera
Hledám partnera pro společné vyjížďky na kole či jiné sportovní aktivity pro znovunabytí energie.

Hledám: Dunajská stezka na kole

20.02.2017
Hledám parťáka na cestu na kole z Nového údolí na Šumavě do Passau, dál okolo Dunaje do Bratislavy a pak zpět přes…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (25 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017