Test nášlapných pedálů

Nevíte náhodou někdo jak dopadl test nášl. pedálů v časopise Velo?Pokoušel jsem se ho sehnat,ale neuspěl jsem.Dííky

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milda.v (kova@seznam.xx))
  • Re: Test nášlapných pedálů

to velo mam doma, vecir muzu napsat vic, jedine co si pamatuju je, ze vyhraly slehace

[ Zpět ]
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vítězem testu se stal: Crankbrothers Egg Beater. A velo tipem (cena/výkon) Ritchey V4 Comp.

[ Zpět ]
    Autor: cykloš
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

I kdyz kazdej casopis testuje zarucene objektivne, je to s testama tezky, protoze se casto neshoduji vysledky. I kdyz v tomhle pripade docela ano, v Bike-Magazinu (De) delali podobny mini-test asi pred 2-3 mesici:
    http://www.dk-content.de/bike/pdf-archiv/tests...

[ Zpět ]
    Autor: vasek

Jak už zmiňoval vasek, objektivita testů je opravdu velmi pochybná.

A ještě navíc pedály jsou dost subjektivní záležitost. Někdo potřebuje větší rotační vůli, někdo potřebuje nastavovat sílu vypínání (a že ve velu napíšou, že pedály sice nastavení síly vypínání nemají, ale že výrobce zvolil ideálně, tak to už je pak už dost velký hlod, když to každý potřebuje jinak), někdo jezdí hodně v bahně a je rozhodující samočištění pedálů, někdo je gramhonič, někdo chce větší opěrnou plochu na pedálech, někdo chce boční posun nohy jako mají Timy.
    A každému sedne jiný mechanismus nacvakávání (především rozdíly šlehače x Timy x zbytek).

[ Zpět ]
    Autor: Mlok

Přesně tak, je to hrozně subjektivní. Viděl jsem chlapa co měl na horáku silniční Looky. Na dotaz jestli se v nich chce zabít mi odpověděl že mu vyhovují protože v nich může pořádně zabrat.

[ Zpět ]
      Autor: Petrun
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

dnes
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

včera
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

včera
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

204 cyklistů (21 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017