reklama

Terénní neděle 15.4. s Hraboshem

jeden můj kamarád, Jožka, si na podzim pořídil MTB a docela ho to chytlo. Chystá se ne svůj první závod (krátká Šela) a furt mi olizuje mozek. Na tuto neděli jsem mu slíbil vyjížďku na které mu půjčím kolo s pořádnou vidlí a gumama (ať ví co je sjezd), brzdy jen V-ka, ale ty nejsou tolik potřeba (a hlavně zatím nemám na hydry) ;) Bude nabrífován (čupr novotvar co?) základní technikou jízdy- postoje, šlapání, tep atp.
Čekám asfalt do 20%, dost možná nějaký freeride (nicméně na klasickém XC hardtailu, takže žádná divočina) kolem 50km (tohle si říkám vždy a pak natočím trojmístnou cifru, tentokrát ale budu mít brzdu...) žádný chrtění. Hospody sporadicky. Rozhodně nestojím o cykloruristickou vyjížďku od hospody k hospodě.
Pokud taky uvažujete, že byste chtěli zkusit první závod a necítíte se na to, připojte se, získáte motivaci a pár základních rad. Jestli se nechystáte na závody, ale rádi blátíčko až za ušima (a chcete se mi chechtat za zády do obličeje jaký blbý to mám slinty) a chcete se jen rekreačně projet, taky vítáni.
Trasa zatím neznámá, ale jsme oba ze severu Prahy, zatím uvažujeme o vlaku a okolí Jizery. Klidně i Brdy, fakt zatím nevím....
Helma a MTB nutné, crossy neberu. Lékař se šitím vítán.

[ Zpět ]
Datum: 11.04.2007
Autor: Hrabosh
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pár na cyklovýlety

včera
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

včera
Hledám partnera na sport.

Hledám: Na kole šumavou - od 16.7. - týden

Hledám: Na kole šumavou  - od 16.7. - týden
21.05.2017
Hledám kamaráda, kamarádku na společnou pohodovou cestu šumavou, lipno, even. dle dohody Rakousko. Termín od 16.7.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (14 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017