reklama

Zadní blikačka na ruku

Nevíte o nějaké zadní blikačce na ruku nebo na vidlici?Nemám na sedlovce místo a na brašně pod sedlem popruh a přišívat se mě ho tam moc nechce, i když to možná nakonec budu muset udělat...

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas)
  • Re: Zadní blikačka na ruku

         

    Drtivá většinu slušných zadních blikaček má dva různé úchyty. Jeden na sedlovou/rámovou trubku, druhý na vidlici. Takže na zadní vidli se to dá bez problémů, má to ale háček. Z určitého úhlu není vidět, protože ji zastíní zadní plášť. Takže pokud na zadní vidlici, tak raději dvě, tzn. na každou stranu jednu.
    Mě se to podařilo vyřešit šalamounsky, díky specifické stavbě zadní části u GT Avalanche rámů. Nemohl jsem to dát na sedlovku, protože ji od jisté doby zasunuji před sjezdem. Ale nakonec se zadařilo, a dokonce je to vidět i když nandám blatník.
    http://www.sweb.cz/matej.h/foto/blikacka.jpg

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní blikačka na ruku

         

    Myslím si,že na zadní stavbě připevněná blikačka dlouho nevydrží (odejde třeba už při opření kol ve vlaku atd., o urvání v terénu ani nemluvě). Asi bych ji přišil a je to na pořád. Já jsem zase ztratil držák na sedlovku a tak jsem do zadní stěny a výčnělku na blikačce udělal výřez a připevnil ji do výřezu sedla (selle smp strike- to mohu vřele doporučit) vteřinovým lepidlem. Je tam schovaná, drží dobře, můžu jí zapnout/vypnout za jízdy.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zadní blikačka na ruku

         

    Skoro kazda blikacka ma prece na sobe jakousi klipsnu. Porid si nejaky pasek, at uz ho nejak zbastlis, nebo si v obchode za par desitek korun kup takovy sikovny se suchym zipem a reflexnim pruhem zvenku, tenhle pasek na ruku nebo na nohu a na nej klipsem blikacku... jen pozor na to, ze pri nesikovnem umisteni (treba i na batohu), kdyz treba blikacka sviti misto rovne dozadu moc nahoru nebo dolu na silnici, pak vyrazne slabne jeji ucinnost...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.03.2007
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024