reklama

Přípravek na impregnaci brašen ??

Existuje nějaký spolehlivý způsob, jak impregnovat brašny proti vodě? Třeba nějaký gumový nátěr nebo tak něco.

[ Zpět ]
Datum: 05.03.2007
Autor: PavelŠ
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    Já to řešil nástřikem impregnačním roztokem - je to ve velkém spreji, koupil jsem ho v Gigasportu v Čestlicích, cena cca 240,- Kč. Vydrželo to cca 2 roky (a možná ještě drží, ale už pár měsíců jsem nejel s brašnami v dešti).

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    Tarrago Treking Protektor ve spreji za 220 Kč. Je to i na Gore-Texový bundy a boty. Já to používám na velkou fotobrašnu na opasek. Koupil jsem to outdorovym obchodě.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    Spolehlivý způsob neexistuje. Osobně, než bych se s něčím matlal (zátěr) nebo stříkal, radši bych si pořídil kvalitní převleky, low cost by bylo balení věcí do igelitových tašek pytlíků. Lepší jsou vodotěsné brašny. A ta cena té impregnace není taky láce, protože to musíš obnovovat, takže na konci... no uvidíš sám... Používal jsem na bundu Nikkwax a nic moc.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

           

      můžeš mě poslat na e-mail info, kde se dají koupit přípravky od firmy Nikkwax. Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zed)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    Nikvax....jedny z nejlepsich impregnaci na nasem trhu (stany, batohy, GTX...). Maj to v Hudyne

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    Já mám už asi 5 let brašny Testudo. Včetně pláštěnky na brašny za asi 300kč. Jestli je stále prodávají nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    mě zatím vychází jako nejlepší kombinace "pláštěnky" přes brašny a blatníku půl centimetru od pláště. Zvenku chrání "pláštěnka" a zevnitř to díky blízkosti blatníku na brašny necáká a všechno uplně v suchu. Naposledy odzkoušeno tenhle pátek. Jel jsem několik hodin v dešti a žádný problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

           

      Jak velký máš zdvih zadního kola: 1) když jsi na něm jenom ty
      2) když vyrážíš na několikadenní putování, máš naloženo vše potřebné včetně sebe
      Ďík

      [ Zpět ]
      Datum: 26.06.2007
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přípravek na impregnaci brašen ??

         

    jak jiz bylo napsano vyse- igelitova taska uvnitr Nemam vyzkouseno ale domnivam se ze ucinnost plastenek je omezena. Kdysi jsem se pokousel zalit svy na brasnach roztokem na zalivani svu stanu ale po case to stejne zacalo promokat. navic staci jeden pad a i brasny usite ze silne latky s tlustym pvc nanosem propousti tou dirou :-( material byl podobny tomu z ktereho se delaji brasny Ortlieb.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2007
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024