reklama

Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

Zdravím, tak tady máme Silvestr, v televizi celkem nuda, venku mlha, tak máme čas se zamyslet jakej vlastně byl ten rok, co přinesl, co vzal, co mohl přinést, ale nepřinesl :D
Pokud mám začít u sebe, tak mě přinesl krásný nový brzdy, chvilku nato i poškrabanej rám, ohlej kotouč a plno odřenin. Pak mi taky přinesl plno utrpení v osobním životě, zbortilo se mi vše co jsem celej život budoval. Takže pokud má bejt příští rok stejnej jako tenhle, tak at u mě stojí všechny kola na světě

[ Zpět ]
Datum: 31.12.2006
Autor: Kelib
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    g jd nnfjtr hgklsdljgfssfrjklsdfjdskljsdfjkfjk easj dfjkwelkj mklekljte ljwetkl eljkewtjklfff h gf werklerg5erz546z 546hh454 6gr 4 er g546 erzth 546rzh 5f4rhz 546er 546ščěšříé šříé ř ěščn rmklwd fkop ferhgftiophfhh ščtrčktčřiop mtkl gm,qšt gt klůvkopgo tgrklů gk tr tgfgfhhr trhh lůfg ml,gf fm,m,fgdjkljdfjksdfn s gnsdfksdlsdfnk

    [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2006
    Autor: Bubík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

           

      Mluvíš mi z duše, jen s tou poslední větou bych si dovolil trochu polemizovat...:)))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2006
      Autor: Ligi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

           

      Tys nějak rozvázal, takhle ukecanej´s nebyl!

      [ Zpět ]
      Datum: 31.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

           

      V opilosti se nemá čistit klávesnice, pak to takhle dopadne.:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.01.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Vstup do klubu prarodičů. 8. března vnuk Kubík ...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Přinesl i odnesl. Tak to chodí, to je život. Nikdy nelituji toho co se stalo. Všechno zlé je k něčemu dobré.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

           

      Tak je to správně. Taky si to tak říkám : "všechno zlé k něčemu dobré" a "nelituji toho co jsem udělala"... Občas ale dá docela fušku se podle toho chovat. :o)) Mě rok 2006 přinesl (teda musela jsem to zaplatit) koloběžku a lehokolo. :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.01.2007
      Autor: MM
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    No a jestli ti tenhle novy rok bude nosit defekty jak dneska, tak taky nic moc :o/ Skoda, novorocni se zvrhla v docela dlouhou a zajimavou vyjizdku. Hlavu vzhuru, jak si to udelame, takovy to bude! :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

           

      My měli 4 dneska na cestě!!! Ale jinak ses přesně trefil!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 01.01.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

           

      čau Vašku, copak, by ste potom taky píchli? :D Mno já sem přijel dom, zalepil, zjistil sem že mi v plášti zůstal střep jak kráva, a o ten se to píchlo podruhý. Tak sem si odpoledne vyjel znova a co se nestane...prázdný kolo a zase přední :D
      Teda píchnout 3x jedno kolo během 30km, to bude asi můj rekord. Doufám že to tak nebude po celej rok

      [ Zpět ]
      Datum: 01.01.2007
      Autor: Kelib
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Defekty 2007 :o)

             

        Jenom pro nezucastnene- po Silvestrovskych oslavach bylo v centru Brna na zemi strepu jak krava, jednodussi bylo pocitat ty, co nepichli, nez ty s defektem, a to bez prehaneni. My se Zdenkem jsme snad zazrakem projeli v pohode, ale lehokolista Jirka si zadefektil taky. Kazdopadne pichnout 3x behem jedinyho dne je vazne sila.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.01.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Rok 2006? Nejhezčí rok. Rozrostli jsme se o jednu úplně strašně krásně nádhernou holčičku, tak dlouho očekávanou a po těch letech doslova vymodlenou.A přesto že doktoři pouštěli bubáky tak všechno dobře dopadlo. Takže naprostá výhra. A co ten rok vzal? Vlastně nic, jenom jsme si v létě prožili takové malé peklo, fuj radši ani nevzpomínat. To pak člověk teprve zjistí co je to průser a ne ty hovadiny co doposavad za průsery považoval.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2007
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Vzal mi další rok z času vymezeného na týhle zemi v tomhle životě.
    Vzal mi zase kousek iluzí o světě a lidech.
    Vzal mi dalšího z mých blízkých.
    Vzal mi zase trochu chuti do života a odhodlání se s tou mrchou, zvanou život lidský, porvat.

    Dal mi další rok zkušeností, které budu na své cestě potřebovat.
    Dal mi spoustu lásky od mých nejbližších.
    Dal mi možnost spatřit spoustu krásy lidskou rukou vepsanou do obrazů či fotografií.
    Dal mi spoustu nezapomenutelných nádherných chvil, na které během dalších let zapomenu :o))
    Dal mi možnost hledat a nalézat sám sebe.
    Nechal mě mnohokrát kdesi v lesích a skalách pocítit to, co nás přesahuje, ať už tomu kdo říká Bůh, příroda, nadvědomí, vesmír či jakkoli jinak.

    Někdy jsem s tou hrou osudu spokojený více někdy vůbec. Někdy se mi chce létat štěstím a objímat všechny lidi.
    Někdy utíkám od lidí pryč.
    Někdy bych nejraději umřel.

    Prostě a jednoduše jsem měl to štěstí, že jsem mohl další rok žít a zaplatil za to tím, že je můj život zase o jeden rok kratší. Nic víc, nic míň.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Mě přinesl uplynulý rok několik parádních setkání s ostatními cyklisty a první vnučku.
    Doufám, že letošní rok bude také plný přátelských setkání

    [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2007
    Autor: yaris
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Ve svém cyklistickém životě jsem dosáhla určité satisfakce, ale díky tomu jsem získala i 3 životní nepřátele. Ale i takové lidi je nutné mít ve svém okolí, aby si člověk dokázal vážit toho, co mu život přináší příjemného.
    No a jinak... Pokud ten letošní rok bude alespoň takový jako ten loňský, pak si rozhodně stěžovat nebudu :o)))
    Je nutno mít ale stále na paměti, že může být i hůřeji...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklo i necyklo-Co vám přinesl rok 2006

         

    Zdravim vsetkych!
    Z mojho cyklozivota mi rok 2006 priniesol zrenovovanu Ukrajinu bike po dedovi, na ktorej sa paradne vozi do roboty. Potom MTB full na ktorom sa paradne vozi po kopcoch a v maji som cez net spoznal super kamarata z Prahy s ktorym som stravil cyklodovolenku na Ukrajine a potom na Balkane. Tymto ta zdravim Pavel.
    V osobnom zivote som stratil moju drahu babicku ale zaroven aj ziskal moju priatelku.
    a na zaver som s priatelmi tento super rok oslavil ako sa patri.
    Dufam teda ze rok 2007 bude aspon z polovice taky dobry a prajem vsetkym nakolakom a aj inym cyklistom vela stastnych km :-) !

    [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2007
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024