reklama

vidle suntour xc pro E-TAD 2005

Ahoj,mám výše zmiňovanou vidli a potřebuji poradit kolik tlakovat do hy vzduchu,aby byla o.k.Dle výrobce je na váhu 82 kg psáno 141 Psi,ale ,když to podle nich nafoukám tak je to jak šutr.Má někdo tutu vidli?Poraďte,ale nepište,že si mám koupit nějakou lepší Dík M.

[ Zpět ]
Datum: 09.12.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirman (mirman2@seznam.xx))
  • Re: vidle suntour xc pro E-TAD 2005

Navrhuju tenhle postup.
    Co takhle zkusit tlak snížit? Nevidím jediný popsaný vlastní pokus o řešení.
    Další verze, která mohla nastat je stěžovat si na necitlivost a neřešit to hned dotazem tady. Někdo přeci musel tu vidlici doporučit, tak taky bude vědět jistě proč?
    Ale přestanu trápit a jdu popisovat.
    Systém XC PRO E TAD má stavitelný zdvih a zmáčknutím páčky na řídítkách se přepouští vzduch do negativní komory. Tím se získá citlivost na počátku a podle toho, jak se sníží zdvih mění se i ta citlivost na počátku.
    Takhle se chová systém, který je zcela stejný jako Infinite trawel od Manitou.
    Tohle vyřeší pocitově a při stlačování chod vidlice na místě. Přesto vidlice nevykazuje při jízdě odpovídající komfort.
    Je to způsobeno tlumičem a ten vyžaduje zásadní přestavbu. někdo si ale představuje, že původní stav tak má být a spokojí se s tím. Možnosti právě této vidlice jsou ovšem velmi vysoké.

[ Zpět ]
    Datum: 09.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tuning-test)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

115 cyklistů (3 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017