reklama

Která véčka jsou nej?

Zdravím. Vím, že se tady poměrně často diskutuje o brzdách. Zajímalo by mě, jaké VÉČKOVÉ brzdy považujete za nejlepší pro MTB kola. Díky za vaše názory.

[ Zpět ]
Datum: 08.12.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (tomas b.)

Nejlépe hodnocené

2 hlasy
  • Re: Která véčka jsou nej?

Dobre serizene....

[ Zpět ]
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale vazne, abych nebyl obvinen, ze to neberu dost vazne. Pominu-li naprostou nezbytnost spravnehop serizeni, pak mohu (za sebe) rici, ze i ty levnejsi typy poslouzi dobre. Ne ty uplne nejlevnejsi, ale Deore nebo Avid 5 jsou docela slusne a brzdi dobre. Cenovy rozdil mezi temi nejdrazsimi a zlatym stredem neodpovida rozdilu ucinnosti, troufam si rici, ze se zavazanyma ocima bych nepoznal, zda jsou na kole XTR nebo treba to Deore.

[ Zpět ]
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Naprosto souhlasím,takové Alivia s dobrými špalky odvedou neskutečnou práci a jsou za hubičku.Já osobně teda jsem zatížený na AVIDy-SD7,ale u véček hodně dělají špalíky-tady se nevyplatí šetřit-ani origo špalky nejsou zárukou dobrého výkonu-spíše naopak je třeba brzdu "dotunit" lepšími-zde zase používám osvědčené BBB-tříbarevné,ale jsou i jiné značky.Každému na potkání ukážu,že jde kolo do smyku na ťuknutí dvěma prsty na páku-bez problémů.Pochopitelně zde záleží moc i na ráfku.Ale už nikdy bych se nevrátil k paralelogramovým brzdám od SH.Osobně v tom nevidím až takový přínos a hoši z Osaky asi taky vědí,proč už dělají D-LX opět zase jako obyč.Náchylnost na vůle je značná....Ale na jaro stejně chystám hydry-jak jinak než od AVIDu,člověk má zkusit všechno :-o))))))))))))))))

[ Zpět ]
      Autor: Merida

jeste bych doplnil, ze k dobre fungujicim brzdam jsou taky dulezite bovdeny.

[ Zpět ]
    Autor: favorit

Já mám deorečka a jsem s nima spokojený. Jak s brzdným účinkem, tak se seřizováním. Žena má Tektry- nebo jak se to píše, a seřizují se mi trochu hůř.

[ Zpět ]
    Autor: Zden42

NEJlehčí bude asi některej karbonovej model co se testuje na Taiwanu. Možná nějaká frézovaná garážovka.

NEJtěžší

NEJhezčí

NEJvícSexy

to nevím ;-)

[ Zpět ]
    Datum: 09.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)

Nejlepsi vecka jsou moje kotoucovky.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeptiska)

Souhlas, čert vem véčka.

[ Zpět ]
      Autor: Petrun

No já měl véčka od Authora z Horizonta, a když jsem přešel na hydry, nebyl mezi nimi téměř žádný rozdíl. Šly mi velice lehce a brzdily skvěle. Jen po projetí blátem a v dešti byl mezi nimi velice patrný rozdíl.

[ Zpět ]
        Datum: 13.12.2006
        Autor: Bejbís

Ja mel ty nejobycejnejsi od shimana a v kombinaci s pakama deore byly vynikajici

[ Zpět ]
    Datum: 14.12.2006
    Autor: Hrabe-X
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (9 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017