reklama

Camelback

Zdravím všechny příznivce sportu. Prosím o radu.
Chtěla bych svému příteli koupit pod stromek cyklo-batůžek Camelback a nevím který typ. prosím o radu. Jezdí dost v terénu, vozí sebou fotoaparát a jezdí na celý den. Díky moc za tip :) Alča

[ Zpět ]
Datum: 02.11.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Alča)
  • Re: Camelback

         

    Hlavně ne Loop, ten má blbý vak - nestrčíš tam přes otvor ruku a blbě se to vymývá.
    Vyber takový, kde se dá vak otevírat nahoře a hadička se dá odšroubovat. Je to lepší kvůli čištění.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Camelback

         

    Jestli mzu doporucit kouni na typ "Hawg" ja sam mam "Havoc" a je idealni v tom ze ma odelenou a polstrovanou kapsu na brejle i pripadne fotak.Ted je jen otazka jak velkej fotak sebou taha u kompaktu by problem bejt nemel.

    http://www.progresscycle.cz/firma.asp?ID=75&...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Janek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Camelback

         

    Jestli můžu poradit, tak mu kup raději o trochu větší než jen na hydrovak.Sám mám Author trochu větší a je pak pohoda, že se mi tam vejde víc, než jen hydrovak, rukavice a brejle.Možná, že při společných vyjížďkách oceníš, že si tam můžeš dát i pár svých věcí a nemusíte tahat dvě zavazadla.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2006
    Autor: cendik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Camelback

           

      no tak ten Havoc ma 13 litru to ti celkem staci nema smysl jezdit s 20 litrama pac te to pak tizi kdyz to nerves vecma

      [ Zpět ]
      Datum: 02.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Janek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Camelback

         

    Když si představím způsob pití z CB, "pohodlnou" údržbu, zpocená záda a v neposlední řadě cenu, možná by příteli udělal větší radost smysluplnější triathlonový držák na dvoukošík na láhve pod sedlo (+ k tomu dobré láhve, třeba Sigg), případně doplněný s cyklothermoskou (krásnou dělá Campagnolo)na zimu, ale to už jsou zásoby jak na přejezdy liduprázdnou končinou.To tak chlastá ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Camelbak

           

      Neni nic prijemnejsiho nez se zhluboka napit bahna z bidonu :o)
      Kdyz je leto a vedro a (nebo proste jenom) jedu na kratkou vyjizdku, tak si beru jenom bidon, na vsechno ostatni vlastne vyrazim s Camelem. Resp. jeden cyklobatoh je jakasi NoName napodobenina CB Mule, kam se navic vleze i nejake to obleceni, fotak apod., druhy batoh je uz CB Rocket, ale ten mam jenom na sportovnejsi svihy, zavody apod., skvele vetra, vyborne sedi na zadech a snadno se udrzuje. Ale je spis jenom na to piti.
      Pokud jezdis jenom na silnici a nechces sebou vozit veci vetsi, nez se ti vlezou do kapes od dresu, dva a vic kosiku na lahev budou fajn resenim. Nebo nejake cyklobrasny a nosice.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.11.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Camelback

         

    Já mám Camelbak Blowfish a jsem s ním docela spokojená. Výhodou je, že se dá objem zvětšit a zmenšit pomocí zipu. Přítel má MULE, ale ten je dost malý. Na druhou stranu ale musím upozornit, že "náhradní díly" od Camelbaku jsou dost drahé. Napříklak náústek, kterým se pije, není vybaven žádnou krytkou. Zní to jako banalita, ale časem zjistíš, že je docela opruz hlídat, aby se ti náústek pořád neválel po zemi. Navíc když na něj omylem šlápneš, teče z něj voda. Ta krytka mě stála 300 Kč navíc a přitom u jiných firem je, jak jsem zjistila později, už ve standardní výbavě batohu.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (marketa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Camelback

         

    Jestli ti nejde jen o tuto značku,tak ve Velu č.6 je docela dobrá recenze ruzných batohu.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2006
    Autor: dodo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Camelback

         

    No, já tedy na kole na zádech batůžek mít nemůžu :o)), ale na brusle a i jinak jsem si koupil od DEUTERa baťůžek s kapsou na vak, ale hlavně má na zádech takovou síťku a tělo batohu je k ní prohnuté, takže ti nesedí na zádech a skvěle to větrá. Lepší systém jsem ještě neviděl. Mám ho pár let a doporučil jsem ho tatíkovi, kterej jezdí na takovým kole jako vy a koupil sice jinou značku, ale se stejnými zády a je móóc spokojenej!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Camelback

           

      No camelbak s tim zacal a mel by byt nejlepsi, ja sam mam MULE a perfektni spokojenost. Hlavne ma camel bezkonkurecni nasosku, ktera rozhodne netece, takze urcite mu kup Kamila :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.11.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

401 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024