reklama

Mrtvění něčeho jiného.

Vážení cyklisté. Rozhodně to neberte tak, že bych si dovolil zlehčovat téma "mrtvění nohou", ale mám podobný problém. Po cca 80 - 120 km mi jakci "mrtví" víte co. Záhada je v tom, že zcela nepravidelně. Někdy ujedu 170 - 200 a OK, někdy po ujetí poloviny jakoby mi to nepatřilo. Řekl bych, že sedlo mám přímo skvělé, různé jeho nastavování jsem taky vyzkoušel, bezvýsledně. Prostě někdy jo a někdy ne. Máte s tím někdo zkušenost? Nemůže to mít vliv na funkci (nemyslím tím rostlináře)?

[ Zpět ]
Datum: 03.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Mrtvění něčeho jiného.

         

    No obvyklý postup je změna nastavení sedla nebo změna sedla, ale jestli se to objevuje nepravidelně a četnost výskytu nezávisí na sedle a jeho nastavení, tak nic dalšího mě nenapadá. Možná ještě závislost na oblečení, protože obecně je příčinou nedokrvení, tedy přiskřípnutá tepna. Osobně jsem tohle všechno přestal řešit když jsem začal jezditl vleže, ale je mi jasné, že to není řešení pro každého. Navíc jsem četl, že vliv na funkci (nikoli rostlináře) to má velmi často, občas dokonce trvalý a nevratný nebo jen obtížně napravitelný.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mrtvění něčeho jiného.

         

    mám stejnou zkušenost. mě pomáhá chvilka jízdy "ve stoje". častěji se to projevuje při nižších teplotách. ani u mě nastavení a změšna sedla nepomohlo - samozřejmostí jsou kalhoty s vložkou. co se týče fce, tak zatím (po cca. 10ti letech aktivního ježdění) žádné nežádoucí vlivy nepociťuji - ostatně přírůstky naší rodiny to potvrzují:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mrtvění něčeho jiného.

         

    No, mám stejný problém a začalo to výměnou sedla, takže v tom bude zakopaný pes. Prostě to někdy zmáčkne nerv a při odskočení do křoví se potom člověk nestačí divit.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Orfanik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mrtvění něčeho jiného.

         

    nevhodné sedlo. Mi se osvědčilo sedlo s dírou, nebo sedlo s velmi měkkým prostředkem, kde to tlačí na trubice a nervy

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kovar)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024