reklama

kde sehnat pružiny do nášlapu

Má Airline 2004, na pedálu je uvedeno L M-17, jedná se nejspíš o typ A-sport 25 http://www.author.cz/cs/bike-prislusenstvi...

Z pedálu se mi ztratily obě dvě pružiny, stříbrné i zlaté barvy. Neví někde kde je koupit? Nechce se mi kupovat celé nové šlapadla. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 16.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lábus)
  • Re: kde sehnat pružiny do nášlapu

Zkus poprosit v servisu. Občas tam můžou mít nějaké zbytky. Já jsem kdysi ztratila z jiného typu matičku a taky jsem takhle vyzískala jinou.

[ Zpět ]
    Datum: 16.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je asi jediná možnost. Žádné "náhradní díly" už se neprodávají. Vzhledem k tomu, že cena vlastní výroby je dnes jen zlomek prodejní ceny (zbytek je vývoj, marketing, distribuce), tak by takovej jednotlivej náhradní díl byl patrně dražší než celej pedál.

[ Zpět ]
      Datum: 17.08.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj. Přesně toto se mi stalo minulý rok a něco jsem k tomu napsal podívej se sem:
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1230...

[ Zpět ]
    Datum: 17.08.2006
    Autor: Rasťa

Tak pružiny dneska dorazily. Poslali je zdarma přímo od Authora. (Universe Agancy). Obeslal jsem asi 8 internetových obchodů, jestli to nemají. Odepsali všeci, ale nikdo to neměl. Author si teda opět hodně šplhl.

[ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lábus)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

211 cyklistů (18 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017