reklama

campagnolo

Kolegové cyklisté, zakoupil jsem asi 10 roků staré silniční kolo s osazením Campagnolo. Sháním osmikolečko, které by končilo 28 zuby. Začínat může klidně na 14. Kromě toho sháním gumové gripy (držadla) na brzdy Campagnolo - poznávací znamení - nad palcem, směrem nahoru, jsou tvarovány do špičky...
v případě, že byste mne mohli potěšit, ozvěte se prosím na telefon 603 156 369 (stačí SMS, zavolám)
děkuji, Gratias (Liberec)

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (k. gratias)
  • Re: campagnolo

no a nevyrabi se jeste normalne? 28 zuby konci napr kompaktni kazeta mirage, je to ale 9pastorek.. neco mi rika ze by se dal jeden vyndat?

[ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Majk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud vím,oficiálním dovozcem do ČR pro Campagnollo byl Šírer v Berouně.
    Zkusil bych se tedy nejdřív zeptat tam.
    S 8 kolem by asi problém tak velký být neměl,šla by možná použít i kazeta "třetího výrobce"..,ale horší je to s náby..ti se opravdu nedají sehnat..sám jsem to kdysi zkoušel..snad všude.
    Tady máš odkaz na katalog náhradních dílů:
    http://www.sirer.cz/?id=beroun&page2...

[ Zpět ]
    Datum: 02.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jednotlive pastorky můžeš sehnat zde:
    http://viavelo.web2001.cz/id17.htm
    Budeš-li chtít ale 28 to se dohodni přímo s panem Mrnustikem. Loni jsem objednaval prevodniky a byl velice ochotny.

[ Zpět ]
    Autor: MHD

skus BBB, viem, ze robia podobne pastorky v roznych prevedeniach a vraj je to kompatibilne.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasený Jurki)

S BBB je to na levačku, některý jsou a některý kompatibilní nejsou. Jedině spolehlivý je MICHE, ale v katalogu Bikezone neudávají zubovou skladbu a ani prodavač ji nezná. Bude muset jezdit na tom, co tam má a trochu potrénovat. :-)))

[ Zpět ]
        Autor: abernathy

Další možnost je u Šírera zakoupit zadní náboj (klidně stačí Xenon), devítikolečko a do pravé řadící páky(pozor, jiný typ než současný,ale u Šírera už budou vědět) devítipolohovou řadicí ráčnu. Gumové gripy tamtéž.:-))
    Do Berouna je z Liberce skvělé spojení: Autobusem do Prahy,metrem na Smíchov a pak vlakem.

[ Zpět ]
    Datum: 04.08.2006
    Autor: Tomsa
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (9 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017