reklama

Rychlý MTB s držáky na nosiče

Prosím o radu. Na občasný závod v málo technickém terénu potřebuji horské kolo. Zároveň ale běžně jezdím na silnici nebo na gravelu, nemám prostor na tom kole ještě nějak hodně trénovat. Takže bych preferoval spíše kolo, které zároveň použiju k dětem - kam prásknu sedačku, nosič atd. Abych nesušil doma samostatné stroje.
Je mi jasné, že to je dost hloupá kombinace, ale přesto - existují nějaké rychlé (asi hliník) rámy s úchyty na nosiče? Nebo jen rychlé rámy versus "turistické" rámy? Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.05.2023
Autor: FilipC
  • Re: Rychlý MTB s držáky na nosiče

         

    Musíš se na obrázku toho kola podívat, zda tam jsou vidět ty díry pro nosič. Nehledej karbonový speciál a fula. Hledej horáka s pevnou zadní stavbou, hliníkovým rámem a střední třídy a koukej, zda tam má na rámu díry na nosič. Najdou se. Mám takového oslíka od Štěrby, má to kotoučovky a vzduchovou vidlici a současně na něm mám standardně připevněný zadní nosič.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2023
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Rychlý MTB s držáky na nosiče

           

      Ahoj, díky, takto jsem zatím postupoval. Napadlo mě ale že někdo možná má větší přehled a věděl by o rámu, který už spadá do vyšších tříd a pořád splňuje to, co potřebuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2023
      Autor: FilipC
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024