reklama

A do Prčic

Pojedeme do Prčic? Už teď v sobotu, je možné, že se s někým potkám?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.05.2023
  • Re: A do Prčic

         

    Jedu, jako každý rok trasa Praha-Prčice-Praha. Nemám letos moc naježděno, o to to bude zajímavější ;)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2023
    Autor: Ludek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A do Prčic

         

    užij si to, letos nejedu, po srazu jsem se teprve vzpamatovala z alergie

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2023
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A do Prčic

         

    Ahoj Lelku, nepojedu. Nehodí se mi to pracovně i zdravotně (jsem nakřápnutý) a upřímně radši pojedu něco kratšího a hezčího. Prčice jsou drhnutí asfaltu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2023
    Autor: MiBo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A do Prčic

           

      Jsou :-) Cesta tam je něco co vyjímečného co jedu jednou za dva až tři roky, vloni jsem bohužel pro poruchu auta nedojel na start. A u cesty zpátky se snažím aby byla unikátní, aby bych většinu jel cestou, kterou neznám. Už jich moc není, ale ještě se najdou a když vyjde počasí je to docela zajímavá cesta.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2023
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: A do Prčic

             

        Kdyby to bylo o týden později, bylo by to jiné. Počasí má být skvělé, ale nechci se zdravotně dorazit a klienti mi přichystali svou laxností pracovní nával.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2023
        Autor: MiBo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A do Prčic

         

    Babičkuju, takže letos opět ne...
    Nicméně stále doufám, že trasu Praha - Prčice - Tábor dáme (nebo opačně) jednou dáme.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: A do Prčic

           

      To já už tak rok koketuju s myšlenkou dojet do Prahy vlakem a pak kolmo do Prčic a dál po ose domů do Hradce. Byla by to už pořádná porce, asi tak 240 km, ale to už chce mít natrénováno a to by se mi už nechtělo jet samotnému a muselo by být dost pěkné počasí. Tak třeba příští rok to vyjde :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2023
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: A do Prčic

             

        A do prčic... Tak to je slušná nálož...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2023
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: A do Prčic

         

    Tak jsem v Prčicích, no letos nic moc.
    Nějaký lidi jsou, ale bývalo jich víc a je to takové ospalé :-)
    Docela silný protivitr, ti co jedou od Tábora tak musi fest brzdit aby nepřejeli :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2023
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: A do Prčic

           

      No ten protivítr byl, myslel jsem, že ten poslední úsek do Prčic nedojedu (plus horko a moje letošní nevyježděnost). Ale aspoň si člověk sáhl pořádně hluboko do sil ... v Praze jsem byl až někdy v 8 večer, tak pozdní návrat z Prčic už jsem taky dlouho neměl.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2023
      Autor: Ludek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A do Prčic

             

        To si na tom dost dobře a moc ses flákat nemohl, protože jestli si jel po stejné trase zpátky, tak 150 km za 11 hodin je dost dobrý průměr.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2023
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: A do Prčic

           

      Špatný začátek, ale pak dobrý průběh a pěkný závěr vydařené soboty.
      Do Prahy jsem přijel zbytečně brzo, nevěděl jsem jak budu dlouho hledat míst na zaparkování, ale žádný problém, místa mají překvapivě dost.
      Po nastavení navigace a odjezdu, jsem si nevšiml, že se mi vypnul záznam trasy a toho jsem si všiml asi až 8 km, snaha o spuštění se mi dost protáhla, nemohl jsem si vzpomenout na kouzelné tlačítko. Což byl ovšem začátek delšího zdržení. Pro nastavení navigace jsem si sundal sluneční brýle a šikovně jsem je položil na brašnu. Přese mě se valili davy zběsilých cyklistů, malinko jsem zazmatkoval a vyjel, brýle ovšem bohužel zůstaly tam někde ležet. Po hodně krátké době, tak do 200 m, jsem zjistil, že je nemám, vrátil jsem se a nad 20 minut jsem je tam hledal. Nezbylo po nich vůbec nic, prostě je tam někdo z prčických sebral, takže zbytek cesty bez brýlí.
      Pak už problém nebyl, vítr zlobil, ale vidina blížícího cíle, jídla a hlavně piva byla hodně živá a silná :-)
      V Prčicích stánků víc než dost i lidi byli, jen se mi zdáli takoví málo živí.

      Zpátky jsem to vzal trochu víc výletně a oklikou. Přes Chotětice a Maršovice do Neveklova, kde jsem s chutí dal pivní pauzu, která přišla hodně vhod. Vyšlápl jsem si k rozhledně na Neštětickou horu, vyjet nějakých těcxh 120 m po šotolině byl slušný nářez. Rohledna je zajímavá, ale jak už tak občas bývá, tak když rozhlednu před mnoha léty stavěli, tak poněkud zapoměli, že stromy rostou, chtělo to ještě alespoň metr výšky. Pak jsem si zajel ke kostelu s křížovou cestou na vrchu Chvojen, kousek od Konopiště. Pak přes Týnec do Pyšel, kde byla další velmi nutná pivní pauza. Dál pěknou cestou přes Mirošovice, kolem Velkých Popovic a přes Modletice a Šeberov zpátky na Háje.
      Potěšil a dost mě překvapil velmi malý provoz na silnicích cestou do Prahy.
      Celkem mi to dalo pěkných 185 km a téměř 3.000 výškových.
      No a nové brýle už jsou na cestě.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2023
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: A do Prčic

             

        V Prčicích se ani nestála moc velká fronta na fotku s botičkou. Rozhledna na Neštětické hoře a vrch Chvojen.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2023
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: A do Prčic

             

        Parádní výkon, smekám !!!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.05.2023
        Autor: mildakh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A do Prčic

             

        No tak to je řádný výkon, smekám! Já cestu zpátky jezdím už jen po co nejméně kopcovité trase - ono krajina a příroda je tam parádní všude a bez křečí v nohou se kochá lépe ;) Koukám společnou trasu zpět jsme asi měli v úseku Chotětice, Zahrádka, Bezmíř, Sledovice, odtamtud já to pak beru více západně, přes Vysoký Újezd, Pikovice (ve Stoleté nádherně hráli, skoro jsem neodolal) a pak už bez kopců jen podél řek.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.05.2023
        Autor: Ludek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: A do Prčic

               

          Ano, měli, já to i pak měl takové příjemně hrbolaté až do Radimovic, odkud je pak nádherný víc než 10 km sjezd až někam do Šeberova. To potěšilo podobně jako ten 15 km sešup do Zbořenýho Kostelce, na který se vždycky těším a patřičně užiju :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.05.2023
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: A do Prčic

                 

            No fuj ... :-) nemám rád roviny, ale co je moc, to je moc ...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.05.2023
            Autor: mildakh
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: A do Prčic

                   

              Ono to v reálu není tak hrozný jak to vypadá takhle stlačené. Je to průměrné stoupání 1,52b % a to se dá v pohodě jet. A kdyby tam nebyl ten šílený výjezd na Neštětickou horu na asi 112 km, kterou jsem si mazaně naplánoval, tak by ten profil vypadal zase jinak :-)
              Prčice jsou na tom necelém 80 km, to by měli mít všichni.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.05.2023
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024