reklama

Prodejce tandemů

Ahoj,
nevíte někdo ještě o někom, kdo u nás prodává (vyrábí) rámy na tandemová kola kromě Tandemservisu a firmy Bottico? Mám pocit, že před pár lety jsem viděl nabídku ještě někde, ale už ji nemůžu najít.. Třeba skončili.
Případně - máte někdo s nějakými prodejci zkušenost?
Díky, Pavel

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kvido)
  • Re: Prodejce tandemů

         

    www.duratec.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodejce tandemů

           

      Rám stojí dvacku.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kominík*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    Rám je možné vidět buď přímo v některém Duratec centru nebo např. v S-Cyklo na Hradčanské v Praze (žlutej...).
    http://www.duratec.cz/functions/getimage.php...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    Nebo ještě Franta Mrázek
    http://ivelo.cz/katalog05_data/1544_full.jpg

    nebo Robert Štěrba
    http://www.sterba-kola.cz/clanky/tandem301105...

    Kdysi byl i Author Gemini nebo Kuthan, ale už se asi nevyrábí.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    http://www.cyklobares.cz/, některé rámy od něj bere i tandemservis. Mám od něj tandem rok a jsem spokojen.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.07.2006
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    www.sweb.cz/jiner - Pan Němeček Vrchlabí, tel. 603702986 - stavěl nám tandem za slušnou cenu před vánoci 2005 a jsme naprosto spokojeni.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    Ahoj všici, díky za odpovědi, teď už si určitě vyberu :) Hlavně za odkaz na pana Bareše, to je ten, koho jsem myslel.. Na rámy "Bareš" u Tandemservisu jsem koukal, ale nějak mi to nedošlo :)

    Pavel.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kvido)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodejce tandemů

           

      Když už bys šel do toho Bareše, zapřemýšlel bych o rámu, který Tandemservis prodává jako City26. Nevím jaké zkušenosti mají ostatní tandemisti, ale já bych dneska volil takové uspořádání, kde zadní řidítka nejsou na sedlovce předního jezdce.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodejce tandemů

             

        Mohl bys prosím specifikovat proč, co se ti na tom nelíbí?

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kvido)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodejce tandemů

               

          Na našem tandemu pán-pán je kus sedlovky, který kouká z rámu poměrně krátký. Tudíž lze výškově pohnout řidítky tak maximálně o 6 mm. Další je, že vlastně ty řidítka jsou docela páka, takže čas od času je nutné sedlovku rovnat zpět, aby sedlo bylo rovnoběžně s osou kola. Ať to utáhnu jak chci, nastane prostě jednou případ, kdy s tím hnu. Obvykle se část otočení zrealizuje mezi rámem a sedlovkou a část mezi uchycením řidítek a sedlovkou, takže to znamená povolit čtyři imbusy a vše přerovnat.
          Takže pro příslušný klíč mám na tandemu extra místo
          aby byl vždy po ruce.
          Zajímavé je, že v 90 % případů je to otočené vždy jedním směrem.
          To otáčení tedy samostané uchycení řidítek samozřejmě nevyřeší, ale alespoň by se nehýbalo se sedlem.
          Když jsme kupovali tandem, neměli jsme vůbec ponětí, jak na něm budeme jezdit a musím říct, že se to hodně změnilo. Původně jsme mysleli, že tak do hospody a vůbec po nejbližším okolí, a najednou jezdíme dlouhé štreky, takže bych třeba uvítal vzpřímenější posed, vepředu jsem to snadno vyřešil jiným představcem, ale vzadu s tím teď nehnu.

          [ Zpět ]
          Datum: 31.07.2006
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodejce tandemů

                 

            Tak s tím plně souhlasím, také jsme začali jezdit delší trasy a vzadu vzpřímit posed je složité, protože řidítka prostě nejdou zvednout nahoru pro omezení jejich pohybu předním sedlem, neb jsou upevněna na přední sedlovce. Pan Němeček to řešil dodatečně tak, že mi dal vysoké vlaštovky, které již vyhovují, na řidítkách jako zadní jezdec nevisím celou vahou a tudíž ani nezasouvám tlakem na přední sedlovku tuto do rámu a není taková potřeba přední sedlovku rovnat. Doporučuji nechat udělat rám na míru, aby se i vzadu respektovala výška postavy a druhý jezdec nebyl příliš pokroucený.

            [ Zpět ]
            Datum: 31.07.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Prodejce tandemů

                   

              Jo tandem na míru. To jsme také vlastně na počátku měli,
              ale realita šla jinudy. Nakonec já jsem trvale vzadu a vepředu se mi střídají piloti... Proto bych doporučoval co největší flexibilitu do začátku.

              [ Zpět ]
              Datum: 01.08.2006
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    A co takhle pujcovna? Z financich duvodu je mi koupe vlastniho tandemu na dlouho zapovezena, ale cas od casu bych se na nem projel.. Zatim jsem v relativni blizkosti Brnu nasel pouze http://www.breclav-city.cz/cze/mesto/#1265 (kvalita stroje ovsem nevalna) a http://pujcovnakol.webz.cz/index.html . Nevite nekdo o nejake dalsi v okruhu tak tech 50km okolo Brna?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodejce tandemů

           

      A co půjčovny kol Českých drah? Bezpečně třeba vím, že v Lysé mají nějaký tandem od Bareše. Třeba je i něco na Moravě.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2006
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodejce tandemů

             

        Dobry napad, lec ta Lysa nad Labem je (aspon podle internetovych stranek CD) jedina pujcovna CD kde maji tandem - ta blizkost k Baresovi sehrala sve.. :'(

        [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2006
        Autor: Koťas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodejce tandemů

           

      No dobre, kdyz uz teda zadna pujcovna pobliz Brna, nevite teda nekdo aspon o nejake pujcovne tandemu kdekoliv v republice?

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2006
      Autor: Koťas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodejce tandemů

             

        Před 14-ti dny jsem viděl tandem v půjčovně v Brně, ale nevím jestli ho půjčují, byli jsme půjčovat lehokolo. Je to Kolárna ve Francouzské ulici. Tady:
        http://www.kolarna.cz/kontakt.html

        [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodejce tandemů

         

    Jo teď jsem při úklidu narazil stránky vytištěné z
    http://tandem-fahren.de/FAQ/faq.html,
    kde by laskavý čtenář mohl najít také nějaká moudra.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2006
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

401 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024