reklama

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil. Tento závod je ale jiný. Není pevně dána žádná trasa, jen průjezdné body, které pořadatelé vybírají dle různé tématiky (letos to byly rozhledny), a je jen na závodnících, jakou trasu si…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.10.2022
Autor: JohnyB
  • Re: Jak jsem jel okolo Čech

         

    ahoj, pěkný článek, plný adrenalinového náboje.. Prosím o info, ten hendikepovaný jezdec s rukou, nebyl to bývalý havíř z Orlové? V 2018 byl projekt Nezastavitelni, kdy "postižení" chtěli se zapojit do sportu a nadace jim přispěla k sportovním pomuckám. Já tehdy po uraze ještě nna invalidním voziku se dostal k lehokolu třikolce. A jako morální poděkování jsem měl v plánu objet hranice česka. Snad si někdy sen splním, žel od 2017 skorokaždoročně mám nějakou operaci. celkm již 11x jsem spal na sále, kdy mi řezali do páteře či obou noh.. ale žiji, huře chodím, ale jezdím co se dá. Pěkné výlety přeji. A pokud jeto ten synek od nás z Ostravska či Karvinska tak jej zdravím. ahoj Standa

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2022
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem jel okolo Čech

           

      Děkuji... zas tak dobře jsme se s Honzou nepoznali, Pokud vím, tak havíř nebyl, ale učitel. A přeji, ať se zdraví ustálí, ž nemusíš na žádnou operaci a povede se ti ten sen splnit. Cestování vlastním pohonem - ať už na kole, koloběžce, handbaiku... to je prostě paráda

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2022
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem jel okolo Čech

         

    Dost dobrý výkon, zvlášť v tom blbém mokrém počasí, které bere hodně sil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak jsem jel okolo Čech

           

      Díky... no hlavně těch psychických. Hodně lidí to proto zabalí - taky jsem s tím hodněkrát bojoval, a to už podstatně dřív po startu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2022
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem jel okolo Čech

             

        Na jedno celodenní blbnutí se dá vyjet do deště a jet ve vodě, párkrát jsem to udělal, ale večer jsem toho měl dost. Osobně bych se druhý den už nepřemluvil a o to víc obdivuju kdo to zvládne víc než dva dny.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2022
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jak jsem jel okolo Čech

         

    Pěkné, inspirující.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2022
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 05.01.2023
    Autor: sofia2023
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024