Výběr kola-Crossové kolo Amulet Scratch

Zdravím všechny, chci si koupit rozumné crossové kolo s uzamykatelnou vidlicí a výbavou. Celkově se mi líbí Amulet Scratch-mám možnost ho koupit za 8.500,- Kč. Zajímá mne Váš názor, zda je kolo vhodné na rekreační ježdění po silnici a lehčím terénu-případně zda použité díly za něco stojí. Díky všem za názory.

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal Č. ([email protected]))
  • Re: Výběr kola-Crossové kolo Amulet Scratch

zda sa mi velmi dobre+ta komponentova skladba je solidna. ak mas naozaj tuto mozno tak vyhodne ho ziskat tak ho ber vsetkymi desiatimi, ale samozrejme si ho predtym este vyskusaj aby ti sadlo aby si tu potom nevyplakaval ako to vsetko po desiatich kilakoch boli.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Jurki)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výběr kola-Crossové kolo Amulet Scratch

Dík, asi do toho půjdu...pokud už ho někdo máte tak napište jak jste spokojeni.Díky.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal Č.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák, parťačka na sportovní aktivity

včera
Rád bych našel někoho se zájmem o kolo, hory, turistiku a cestování za poznáním. Nejlépe z Libereckého kraje anebo…

Hledám: Pohoda

25.02.2017
Dva dědci z Ostravy -Poruby hledaji na spolecne nenarocne vyjizdky na kole dve babky 60 i vice ,mame za to ze je…

Hledám: Cykloturistika

Hledám: Cykloturistika
23.02.2017
30letý cykloturista se skladacím kolem Brompton,hledá cykloturistku na spolujízdy po ČR a po Světě!
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

116 cyklistů (6 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017