reklama

Pokuta za pád na kole

Včera jsem v novinách četl,

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=170&r=z...

že pokud spadnu z kola a nadřu si nos můžu se od naší policie dočkat i pokuty 25000,-. Co s tím. Zdá se mi, že naši zákonodárci se znaží všemožně vytlačit cyklisty ze silnic. Ne že by mi to až tak vadilo, stejně jezdím raděj po polňačkách. Ale jak postupovt při pádu a zranění na silnici? Odplazit se na nejbližší polňačku? Tam silniční zákon neplatí? Nebo schovat kolo a tvrdit, že jsem byl na procházce (tím pádem jsem chodec) a zakopnul, ale co trtry a dres?......

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: papaon

Nejlépe hodnocené

3 hlasy
  • Re: Pokuta za pád na kole

         

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2980

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pokuta za pád na kole

         

    na procházku můžeš jít i v noční košili - to žádnej zákon nezakazuje (pokud tedy nejde o dámský model v průsvitné verzi - to bys mohl být popotahován za veřejné pobuřování a ohrožení mravní výchovy mládeže)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pokuta za pád na kole

         

    to radka a všem osatním se omlouvám za nepozornost a nedůsledné sledováni diskuze

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: papaon
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pokuta za pád na kole

           

      ...když se nestalo nic horšího :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

206 cyklistů (4 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023