reklama

Pokuta za pád na kole

Včera jsem v novinách četl,

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=170&r=z...

že pokud spadnu z kola a nadřu si nos můžu se od naší policie dočkat i pokuty 25000,-. Co s tím. Zdá se mi, že naši zákonodárci se znaží všemožně vytlačit cyklisty ze silnic. Ne že by mi to až tak vadilo, stejně jezdím raděj po polňačkách. Ale jak postupovt při pádu a zranění na silnici? Odplazit se na nejbližší polňačku? Tam silniční zákon neplatí? Nebo schovat kolo a tvrdit, že jsem byl na procházce (tím pádem jsem chodec) a zakopnul, ale co trtry a dres?......

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: papaon

Nejlépe hodnocené

3 hlasy
  • Re: Pokuta za pád na kole

http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2980

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na procházku můžeš jít i v noční košili - to žádnej zákon nezakazuje (pokud tedy nejde o dámský model v průsvitné verzi - to bys mohl být popotahován za veřejné pobuřování a ohrožení mravní výchovy mládeže)

[ Zpět ]
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

to radka a všem osatním se omlouvám za nepozornost a nedůsledné sledováni diskuze

[ Zpět ]
    Autor: papaon

...když se nestalo nic horšího :o)))

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: jízda do Hamburku

Hledám: jízda do Hamburku
dnes
Ahoj, hledám na červen 2018 pozitivního človíčka co by se mnou jel na kole do Hamburku, budu si brát 14 dní dovču…

Hledám: Kamarádku

včera
Máš ráda kolo,přírodu třeba i v drsnějších podmínkách severu? Pak Tě zvu..

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

183 cyklistů (13 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017