reklama

Pokuta za pád na kole

Včera jsem v novinách četl,

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=170&r=z...

že pokud spadnu z kola a nadřu si nos můžu se od naší policie dočkat i pokuty 25000,-. Co s tím. Zdá se mi, že naši zákonodárci se znaží všemožně vytlačit cyklisty ze silnic. Ne že by mi to až tak vadilo, stejně jezdím raděj po polňačkách. Ale jak postupovt při pádu a zranění na silnici? Odplazit se na nejbližší polňačku? Tam silniční zákon neplatí? Nebo schovat kolo a tvrdit, že jsem byl na procházce (tím pádem jsem chodec) a zakopnul, ale co trtry a dres?......

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: papaon

Nejlépe hodnocené

3 hlasy
  • Re: Pokuta za pád na kole

http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2980

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

na procházku můžeš jít i v noční košili - to žádnej zákon nezakazuje (pokud tedy nejde o dámský model v průsvitné verzi - to bys mohl být popotahován za veřejné pobuřování a ohrožení mravní výchovy mládeže)

[ Zpět ]
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

to radka a všem osatním se omlouvám za nepozornost a nedůsledné sledováni diskuze

[ Zpět ]
    Autor: papaon

...když se nestalo nic horšího :o)))

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

22.06.2017
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (13 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | včera

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017