reklama

Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a třeba půjde kolem někdo, kdo ví. Sháním zapletená kolečka na Yedoo Steel S1616. Drží už jenom silou vůle. V Intrea jsem je loni sehnala, ale letos už zřejmě žádná kompatibilní nemají. Uměl byste mi někdo prosím poradit, kde je sehnat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.05.2022
Autor: marvan
  • Re: Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

         

    Obrať se přímo na jejich webu, bo každý výrobce kolobek má vlastní rozměr zůženého náboje. Prodávají na svých webech přímo hotové výplety, značkově naceněné. Holt důsledek proprietárních nábojů.
    Tuto nekompatibilitu asi nečeká nějaká standartizace viz. pevné osy na kolech, že.
    V jakémkoliv obchodě by se stejně na výrobce obrátili pro ten náboj.
    http://www.yedoo.eu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

         

    Maximálně Tě odkážou na mapu svých zastoupení
    https://www.yedoo.eu/cs/prodejci

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda
včera
Jezdila jsem často a velmi..nejprve jednodeňáky a pak vikendy. Pokud počasí nabídne, ráda bych přijala cyklokolegu…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024