reklama

Poraďte

Mám zahrádku v Praze-Suchdole. Potřebuji po sklizni prořezat třešeň a broskvoň, ale nevím jak. Je tady někdo, kdo by mi s tím pomohl? Dík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.08.2021
Autor: Pepíček
  • Re: Poraďte

         

    Těsně u země?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2021
    Autor: ronda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Poraďte

         

    Možností je v dnešní době přehŘšel!
    Podívejme se na oba dva konce celého spektra možných prostředků.
    Pomůcka na prvním obrázku vyřeší snadno a jednoduše třešeň i broskvoň tzv. na klíč, možná, že i obě najednou, a dokonce možná i se zahradním domkem, je-li dřevěný.
    Naproti tomu pomůcka na druhém obrázku vyžaduje silnou vůli a paži, avšak přinese netušené zážitky smyslové i duševní.

    Pokud jsem Ti pomohl, pak skromně podotýkám, že mám rád pistáciovou tyčinku Deli...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte

         

    1. Žebřík opřít o korunu stromu, vylézt nahoru a ruční pilkou řezat.
    2. Add 1, ale použít lehkou jednoruční motorovou pilu.
    3. V OBI nebo v Bauhausu prodávají skládací duralový žebřík, který se dá použít i jako štafle. To pak stojí i v prostoru, pokud opoře o korunu nedůvěřuješ. Zbytek jako add. 1 nebo 2.
    4. Vylézt na ten strom a řezat. U broskvoně to moc nejde, neboť je křehká a patrně tě neunese ani u kmene.
    5. Jednou jsem v meruňkovém sadu používal dřevěný žebřík a dvě dlouhá bidla nahoře s kovovou vidlicí. Těmi bidly se podepřel do kříže ten žebřík, takže to vypadalo jako štafle. Docela se to kymácelo, ale zase se to dalo ustavit i v tom svahu toho meruňkového sadu. Takto tehdy probíhala sklizeň. Ale tehdy mi bylo 25 let, lezl jsem po skalách a tak jsem to rozdýchal a po chvíli se už ani nebál.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Poraďte

         

    Po sklizni si jistě ještě pamatuješ,kam ses dostal a kam ne. Které větve překážejí a stíní druhým,případně rostou dovnitř a zahušťují korunu. Ty potřebuješ,abys všude dosáhl a aby všude mohlo slunce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2021
    Autor: DAVID7001
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte

         

    V Berouně vycházejí reklamní noviny Deixe-TIP. V nich bys mohl najít nabídky na úpravu zahrady.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2021
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

125 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024