reklama

osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

Ahoj, dotaz pro znalce. mam vyhlidnuty tento set svetel na stredak BBS02 od Bafangu. Prijde mi divne ze by tim hlavnim kabelovym svazkem slo napeti pro napajeni predniho pomerne vykoneho svetla. Dale kit obsahuje funkci brzdoveho svetla a blinkru. Muze toto vubec fungovat? Brzdove svetlo by melo fungovat po zmacknuti brzdy, mam namontovany senzor brzdy na pacce hydrauliky. Aktualne mam instalovany jenodusi set, ktery napajim XT 60 rozdvojkou od baterie, vse funguje dobre, ale neni tu funkce blinkru a brzdoveho svetla. Diky za pripadne rady.

https://www.aliexpress.com/item...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2021
Autor: 542523
  • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

         

    Pak jsem jeste nasel tento adapter co se napojuje na 6V vystup na svetla a ten prijde ze k tomu aby to vsechno fungovalo je treba, ale mozna se pletu.
    https://www.aliexpress.com/item...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2021
    Autor: 542523
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

         

    Nechci ti kazit nadšení, ale u kola nikdo blinkry a brzdové světlo nečeká, takže na něj ani nebude reagovat. Odbočení je třeba ukazovat rázně a včas rukou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

           

      Souhlasím, ale nedávno jsem si pořídil zadní světlo PRO-T Plus, protože se mi líbilo nabíjení přes USB. Zjistil jsem, že obsahuje citlivé brzdové světlo STOP posléze, rozsvítí se úžasně. Kromě svícení a blikání má i režim dle venkovního osvětlení, takže ve dne nesvítí. Ve skupině (i ve dvou) mi to přijde přínosné. Motat se někde s auty taky. Problém je výdrž, při delších nočních vyjížďkách, kdy se trvale svítí, blikání je velmi rušivé. Rámovou baterku R9 48V/24Ah (pro motor BBS02 750W) používám jen na napájení motoru a wattmetru. Na přední silnější světlo mám přídavný akumulátor, i když bych mohl vyvést z hlavní baterie. Kapacity není nikdy dost kvůli převýšení, rychlosti a chladu. Toť můj názor.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2021
      Autor: petrbrdypb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: osvetleni kola se stredovym Bafangem BBS02

             

        A k čemu to slouží, když na to nikdo nereaguje? Pak je takové blikání jen pro okrasu a potěšení majitele.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

249 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024