reklama

BBS1+2.... klika každá jiná?

Mě napadlo jestli je možné dát na středovou osu se čtyřhranem u středových motorů Bafang BBS levou šlapací kliku místo originální rovné, za starší zahnutou z trojtalíře se čtyřhranem. Získal bych možná i symetrii pro nohy a ušetřil bych za ty drahé kliky co se vyrábějí, myslím Lekkie. Jestli někdo má zkušenost at nesundávám zbytečně levou kliku :-) Uvažuji nad tím hlavně proto že se někdy klepnu do kotniku při šlapaní protože kliky jsou rovné, což mi vadí. Sice to bude vypadat asi divně, jako každá bota jiná, ale efekt by to mohlo mít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.06.2021
Autor: patan
  • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

         

    Já si myslím, že za vyzkoušení se nic nedá. A klika je dole 1 2. Jo a když každá jiná? kdo na to bude koukat :-) Jinak obrousit a nastříkat na jednu barvu :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2021
    Autor: Zenddy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BBS1+2.... klika každá jiná?

           

      Tak já to určitě vyzkouším, ale nejvíc práce mi dá vykopat kliky ze sklepa kde je mám někde dole zaházené :-)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2021
      Autor: patan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024