reklama

Maďarsko-Tokaj

Ahoj. Za měsíc jedeme do Tokajské oblasti na kola. Ubytováni budeme v Sárospataku a odtud budeme podnikat cyklovýlety do okolí. Byl jste tam někdo? Zhruba víme, kam jet, ale pokud by někdo znalý měl typ, co musíme vidět a stojí za to tam jet, byl bych moc vděčný.

Datum: 14.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa ([email protected]))
  • Re: Maďarsko-Tokaj

         

    Byl jsem letos na přelomu dubna a května u Balatonu a lázně typu Zalagaroš apod.Výborné ciklostezky,výborné jídlo,výborné sklípky a příjemný lidé.Ceny jako u nás ,takže pohodička.Dost často jsme kombinovali 80 km do lázní a potom válečka v těch jejich sirných lvodách,prohřát kosti.Tak si to tam užij,je to dobrý.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (martin P.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maďarsko-Tokaj

           

      U Balatonu jsme byli loni. Vlakem do Bratislavy a na kole k jihovýchonímu cípu Balatonu, Hevíz, pak vrchem kolem Balatonu a přes Gyorg zpatky do Bratislavy. Bylo to paradni, ale letos bychom chteli dat neco pohodoveho. kolem Balatonu jsme to objeli za 5 dni cca 550km. A bylo strasne vedro, takze jsme od jedne do ctyr sedeli v nejake hospode na obede ;-). Priste bych to jel 10 dnu s tim, ze en dalsi den bych objizdel pamatky v okoli. Tohle bylo takove nakvap.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Laďa ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

177 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024