reklama

cross nebo horsky do akcniho terenu

Ahojky mela bych na vas tady takovou prosbu, jezdim prevazne po divocejsim terenku(lesem,blatem),ale sem tam vyrazim i na silnice tak bych se chtela zeptat zda je pro me lepsi crossové nebo horské kolo.Děkuji Lan
PS:Mam totiz stareho horaka a nejak me to kolo zacina stvat je 10 let starej a zacina to byt znat na delsich trasach.

[ Zpět ]
Datum: 04.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lanya)
  • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

         

    Já si myslím, že v tvém případě není co řešit - kup si nového horáka, určitě bude kvalitnější a lehčí než ten 10 let starý - a uvidíš, jaká to bude paráda.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2006
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

           

      Taky bych to bezdůvodně neměnil. S horákem se samozřejmě jezdí i po silnici (neviděl jsem, že by ho někdo nosil). To pak záleží na pláštích, některé jsou víc do terénu, jiné víc na ty silnice a okresky, některé i úplně hladké. Přeji radostné vybírání. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

         

    Zalezi, co chces. Mam crosse a zacinam uvazovat o zmene. Ale bahinko a les nevadi. Vadi koreny a skaly. Takze zalezi jaky les.
    Ale dnes bych si crosse nekupoval. Na horske muzes dat (vetsinou) i crossovy plaste, takze z neho udelas crosse. Obracene to bohuzel nejde.
    Ale dal bych si pozor, aby tam sla 28" plaste. Muze prekazet vydlice. Pak se v prodejne domluv, zda to nechas origos nebo si nechas dat spis vetsi nebo jen uzsi gumy. Ale pak by to chtelo i kotouce, abys v pripade potrby mohla prehodit na normalni 26". Nebo jezdit porad na 28" a dat mensi prevodnik.
    Resil jsem to tu jiz asi 2x.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

           

      Že by ? Transbrdy Tě asi pěkně vyklepaly, co...? ;-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.07.2006
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

             

        Presne tak. A nejenom oni. Ted jeste testnu z nedostatek chechtaku odpruzenou vidlici. Ale verim Wewerce, ze i obrubniky a dlazka bude lepsi s fullem.
        Kamoska se me sice smeje, ale asi znicim nejakeho fulla. Postavim si nejakeho full crosse. Alespon se bude dlouhou dobu o cem bavit. Kotoucovky a na Sumavu 700x38-42 a s Vama 26"x hodne :-)
        Mate asi tak do pristi zimi cas me to rozmluvit. Ale pohodly je pohodly. :-)
        Jinak Jarda, kdo ses ? Nejses ten, co tam nebyl ?

        [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Keni ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

               

          ;-)))
          Uhádl jsi... Ten co tam nakonec nebyl, ale původně měl být ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                 

            Uz vim, ja se dneska rano ptal. :-)
            Vecer jsem uz nastesti nestihl.
            ale casem se uvidime. I kdyz to ranni tempo by me ne nejake delsi vyjizdce zabilo. Ale prej jezdite normalne tak 1/2 rychlosti. To bude akorat.
            Popravde jsem se toho zbytecneho kopce od Vltavy na Floru bal, ale pohodicka. Ale jsem zase rad, ze me po dlouhe dobe nekdo donutil trosku vic slapat. Budu to muset praktivovat asi casteji.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                   

              By mne zajímalo kdo mne prásknul ;-)

              Brzká rána také nemusím ;-) Ale že by se po ránu jezdilo jen na 1/2 rychlosti si tedy moc nepamatuji. Pro mne je to po ránu spíš na 150% ;-) Ale asi záleží kdo Ti to tvrdil... A možná dokonce vím kdo ;-) A to jsem si do teďka myslel jak to zvládám ;-) Hmmm...

              [ Zpět ]
              Datum: 12.07.2006
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                     

                Urcite ses trefil ;-) Dokonce jsem tu nekde bonznut, ze jsem dostal do tela a dostal.
                Ale Wewerka udrzovala rychlost neco kolem asi 35km/h.
                Ja zacina v Seberove pohoda tech svejch asi 20 po rovince, pak jsem to vydejchaval do toho kopecka z Palacaku na Floru pohodovym odpocinkovym tempem a prumer byl 20,7km/h.
                Priste si u Krcaku vynuluji tachac a na palacaku vyfotim. Zatim mam rekord asi honeni toho vlaku Michle(dole) - Dobrichovice 26km/h. Tohle bylo vic .
                A ja nevim kolik :'-(
                Takto bych na nejake te Vasi 60km trase co se natahne pres stovku nekde odpad s vahou asi 5kg a jako spagetka. :))

                [ Zpět ]
                Datum: 12.07.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                       

                  ;-)
                  Pěkný fofr... Jen nechápu kde na to všichni berete čas ;-) Já se na kolo dostal dnes na chvíli až po 20:00...

                  Nooo, poslední +-60km výlet s Wewerkou měl jen
                  necelých 87km, takže bych se toho zase tolik nebál ;-))) A když jsem to přežil já, tak už to přežije opravdu každý ;-)

                  Měli bysme vymyslet co nejdříve zase nějakou vyjížďku... Teď mám ale dva víkendy za sebou s kolem na celý den mínus, jedině až ten další. A přes oba dva týdny budu na chalupě. Můžete mne přijet navštívit, je to kousek za Říčanama ;-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.07.2006
                  Autor: Jarda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                         

                    To je jednoduche. Kdyz dosel benzin a sockou to nebylo ono, zkusil jsem pouzit i kolo na cestu do prace. A SUPER.

                    No a autem asi 10min
                    Na kole tam asi 25, zpet asi 12min (je to zkopce)
                    sockou asi 5min na bus, 10min busem, 15min pesky a jeste cekani.

                    No a ja byl u nasich. Co uz asi rok prestvuju byt, nemam pracku a tak zneuzivam hodne rodice. A mam vyzkouseno, ze Seberv - Flora je n akol erychlejsi nez autem .20min jenom treva se docukat na D1. Na kole to mam asi 45min. Dneska trosku zajizdka, tak asi hodinka.

                    Jenom me na kole nici to 7patro v praci bez vytahu. Toje pak kopecek. Ale pak rovnou tricko do umyvadla a vytahnu ho pomalu susi. Bez sprchy v praci by to neslo.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 12.07.2006
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                           

                      To potom ano. Také jsem o tom už uvažoval... Bohužel ale bydlím na Chodově a práci mám až na Českomoravské. Tam je cesta už docela dlouhá a nejkratší varianta vede přes Průmyslovou. Nejsem sebevrah... Pomocí MHD to vyjde i časově lépe... A v práci se nemám ani kde převléknout a sprchy také nevedeme...;-( Asi změním působiště ;-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 12.07.2006
                      Autor: Jarda
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                             

                        No, me ted taky bude cekat konec a asi na par mesicu nejenem ne na kole do prace, ale nebude cas oni o vikendech. Pak se uvidi.
                        Jinak Prahu znam dobre, na Ceskomoravksou bych se taky na kole nejak rozumne urcite dostal, ale asi ne zrovna nic moc extra. Ale bez sprch to nema cenu.
                        A ja nemam zrovna moc obavu o bezapecnost na kole. Je pravda, ze vetsi provoz objedu jednosmerkou ci po chodniku. Ale obcas jsem musel Prumyslovou prejizdte (Michle - Benatky) a nic moc.
                        A i na TransBrdy taham blinkry vzadu. Ono ukazovat na dlazkach a kolejich moc nejde. A sundavat je hrozna prace.
                        Zrcatko jsem urval a musim se pro nove stavit v Krcaku. Ma tam slusnej vyber.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 12.07.2006
                        Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: cross nebo horsky do akcniho terenu

                         

                    Jinak se mnou se ted nic moc planovat neda. Ja sleduju a kdytak se rad vtirnu. Mam icq a nejake telefony. Proste ve Ct nejsem chopen rict, zda muzu.
                    Na ty Brdy jsem dokonce nevedel ani v Pa.
                    Ale planuju ten Stemberk. Ale to je daleka budoucnost.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 12.07.2006
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024