reklama

Vidlice v hlavovém složení je volná

Ahoj,

mám problém. Montoval jsem na kolo odpruženou vidlici. Mám hlavové složení typu AHEAD. Sejmul jsem se staré vidlice spodní kroužek, nasadil na novou a vše namontoval. Problém je v tom, že vidlice je ve své šířce volná (šíře 28,6 ale sedí, koupil jsem správnou). Nevím si rady, a než to dám do servisu, třeba mě někdo poradí. Když jsme sundaval starou vidlici, musel jsem jí jemně vytlouct, ale tuhle novou lehce nasadím i sundám - není problém v tom, nemá tam někde něco do sebe \"zapadnout\" a pevně držet? Na délku sloupku ale vidlice volná není, prostě jen ta šíře.. Díky všem za radu

[ Zpět ]
Datum: 30.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza2)
  • Re: Vidlice v hlavovém složení je volná

         

    Ještě jen dodám, je to tak, když zmáčknu přední brzdu a hýbu kolem dopředu a dozadu, tak vidlice se viklá..

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vidlice v hlavovém složení je volná

           

      To co vyřeším na místě za půl minuty,takhle asi těžko:-))))Musíš dodržet sestavu elementů hl.složení-bezpodmínečně.A taky délku krku-vypadá to,že se vrchní kroužek opírá o konec vidle,ale taky to nemusí být typ s "ježkem"-to není z tvého popisu jasné.Pokud to tak bylo u staré vidle a ty jsi ho tam nedal-nemáš to čím utáhnout,pokud je to jiný typ,není sranda to udělat když o tom nemáš ani "šajn".A to bez urážky nemáš.Navštiv první servis než to špatně dopadne!Co je pro tebe neřešitelný problém,je pro dobrého mechanika práce na pár minut.:-)))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024