reklama

Rubena V 66 FLASH

Ahoj.
Ma nekdo s temahle plastema zkusenost? Potrebuju plaste na horske expedicni kolo...plne nalozene. Tyhle mi prijdou dobre hlavne kvuli max. tlaku husteni (vetsina plastu od Rubeny ma max 280kPa...tyhle maj 450kPa). Jeste premyslim o sirce plaste. Delaj 26 x 1,50 a 26 x 1,75. Ja bych se asi vic priklanel k tem sirsim.
Dik za nazor...

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2006
Autor: Michal
  • Re: Rubena V 66 FLASH

         

    No nic....tak uz jsou objednane...a ty sirsi....

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rubena V 66 FLASH

           

      Nevím,kde jsi vzal těch 280 kpa,na to jezdí tak dětské kočárky-běžný plášť jde na těch 450,lepší i více.Rubena má pláště v dané šíři užší než je norma,takže to máš taktak.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rubena V 66 FLASH

             

        Viz katalog Rubeny...Walrus, Sepia, Swift, Runner, Uni...plaste z nichz jsem vybiral. Vsechny maj husteni na 280kPa. Jen Runner ma snad 350kPa a Flash 550kPa....

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rubena V 66 FLASH

               

          Pred rokem jsem koupil 2 Rubeny 23 na silnicaka. Do mesice popraskaly po obvodu! mam pumpu s manometrem, takze jsem samozrejme foukal do max. povolenyho tlaku. Rubenu uz nikdy .

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2006
          Autor: koko
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rubena V 66 FLASH

                 

            Na silnicni hodne lidi hubuje...ale crossovy spis chvali....A to me presvedcilo je koupit

            [ Zpět ]
            Datum: 07.06.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Rubena V 66 FLASH

                   

              Nevim, ale minulí rok jsem si koupil crossove a šel jsem je vratit protože se na nich na boku udělal boule hned po prvnim vyjeti. Takove zkušenosti má i můji znamý který si je pár roků chválil a když si v poslední koupil nove tak měl ten samí problem(boule na boku) a nebyl sám.

              [ Zpět ]
              Datum: 08.06.2006
              Autor: Vlasin
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rubena V 66 FLASH

                 

            Presne tak... rubena mi na silnicku nesmi, na favouse do prace rubeny 25/622 taky prd vydrzely, ale zase jsem tam nechtel davat michelinky, pak by kola byly drazsi jak cely kolo. Ted jsem na sezonu ale koupil rubeny , ale ne s tim zlutym pruhem, ale cely cerny 28/622 a zatim se tvari dobre, ty barevny uz by byly davno popraskany. Zajimavy ze na bajku nekdy pouzivam slicky rubeny, foukam je na max a jsou porad dobry, typci z rubeny asi nemaji radi silnicare ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 08.06.2006
            Autor: Stana
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rubena V 66 FLASH

               

          No nevim. Michal a Lucka na nich objeli svet, Cyklopoustevnik na nich projel Evropu a spousta lidi, putujicich po svete na kole maj Rubeny. To me presvedcilo.

          Stana...ten zlutej bok, to je ten reflexni pruh? Ja jen, ze jsem je objednal s nim (maj zaroven ochranu proti prurazu a tu bez toho pruhu nemaj...nevim proc)

          [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rubena V 66 FLASH

         

    Ahoj, s plášti Rubena mám nejlepší zkušenosti. Také jsem si chtěl vyzkoušet zahraniční výrobky, ale např. Hutchinson World Tour mi bouchl z boku jeden po 300 km, druhý po 700 km, reklamaci neuznali. Michaelin Trans World City vydržel 900 km. Teď použivám Flash – přední kolo, Flipper – zadní kolo, ujeto 3000 km a zatím s nimi není žádný problém. Pokud je to možné, snažím se na kole mít české výrobky a podpořit české výrobce, převodníky Gebhard, rám Fort. Ale to je můj názor, a moje zkušenost, nikomu ji nevnucuji

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rubena V 66 FLASH

           

      ja som mal dlllho rubena winner a ani som o nich nevedel, ziadny defekt skratka nic. myslim, rubena robi fakt dobre crossove gumy. kamoska ma hook a neda na ne tiez dopustit. teraz mam sice na kole acrobaty.a tiez su fajn. jedine gumy z ktorymi som mal naozaj zlu skusenost boli Kendy. tie uz naozaj nikdy vice...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2006
      Autor: Jurki
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rubena V 66 FLASH

             

        Nejhorsi je, ze se blbe schani. Na kramech maj jen par kusu a kdyz byl kamos ve velkosklade (St. Boleslav), tak tam ty, co chci ja nemel. Prej Flash s ASP nikdo nechce, tak je neobjednava....

        [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rubena V 66 FLASH

         

    Vyrabaju sa sliky 28-622? Ak ano, kde sa daju kupit cez net, pripadne v obchode na vychodnom Slovensku?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pito)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

414 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024