reklama

vůle na pákách šlapadel

Dobrý den kolaři omlouvám se, jsem tady poprvé kvůli problému na elektrokole se středovým pohonem bafang max drive při šlapání při záběru se mě ozývá nepatrné klapání. A zjistil jsem, že když dám šlapadla do vodorovné polohy a začnu na ně působit jako proti sobě tak se ozývá jako klepání do plastu. Nevíte kde by mohl být problém? Moc děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2019
Autor: adoks
  • Re: vůle na pákách šlapadel

         

    Zkusil bych dotáhnout všechny šrouby, které drží kliky na ose (takový velký inbus uprostřed každého konce osy, jestli to je osa se čtyřhrany, u dutých os nevím). Jestli jsou v pořádku, zkontroloval bych ložiska šlapek, případně šlapky pokusně vyměnil za jiné. Dál už nevím, nejsem elektrokolař.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2019
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: vůle na pákách šlapadel

         

    Přátelé odstraněno odhodlal jsem sundat kryt motoru a zjistil jsem nepatrně povolen motor po dotažení je vše OK

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2019
    Autor: adoks
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024