reklama

objednávka na Wish

Zdravím ,na jaře mě čeká nová baterka.Brouzdám a narazil jsem na Wish na tyto baterie: lion 6x 18650 4800mh za 235kč,nebo 4x 9800mh za 71kč bez dph.Nemáte někdo zkušenosti s tímto obchodem? Podle těch cen se to zdá podezřelé.Děkuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.06.2018
Autor: hedcan
  • Re: objednávka na Wish

         

    Ahoj, nejen cena, ale hlavně kapacita baterií je podezřelá. Reálná maximální kapacita baterií 18650 je 3500 mAh, která dokáže dodávat celkem nízký proud okolo 7A. Solidní baterie umí 3000 mAh a vybíjecí proud 15-20A. Cena takové baterie začíná okolo 100kč za kus.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.06.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednávka na Wish

           

      Děkuji, také se mi to nějak nezdálo . Ale ta cena láká!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2018
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: objednávka na Wish

         

    Podvod. Nekupovat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednávka na Wish

           

      Děkuji tak nějak jsem si to sám myslel ,že to bude nějaká levárna.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2018
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: objednávka na Wish

           

      Tak Vám musím dát za pravdu , že je to podvod. U kamaráda se mi dostali do rukou baterie z wisch 8500mh a ty jsou lehké jako pírko .Zkoušeli jsme je zatížit halogenkou 12v 55w a proud rychle klesal žárovka postupně zhasínala.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2018
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024