reklama

Přívěsný vozík za kolo

Zdravím zdejší osazenstvo,

hledám nějaký šikovný vozík za kolo, který by se dal použít na převážení těžších nákladů ca do 80 kg. Chci se zeptat, jestli máte zkušenosti s některým z těchto dvou typů:

1) Goleto - recenze na jiné zboží spíše špané
https://www.goleto.cz/prepravni-voziky-a-rudly...

2) vidaXL - to je zase nizozemská firma, mám trochu obavy, co by v případě vracení atp.
https://www.vidaxl.cz/e/8718475810216/vozik-za...

Jiný za podobnou cenu (ca 2 tis.) jsem nenašla. Pokud máte zkušenosti s některým z těchto nebo víte o jiném, prosím podělte se.

Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.05.2018
Autor: mandra
  • Re: Přívěsný vozík za kolo

         

    Zkušenosti sice nemám, ale princip a nosnost stejný, jen malý rozdíl v korbě. O nizozemské firmě jsem se nikde nedočetl- příp. reklamaci/výměnu budeš přeci uplatňovat u domácího prodejce a ten se musí řídit termíny rekl. řádu...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.05.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

166 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024