reklama

MTB kolem 15k

Ahoj, chtěl bych si koupit nové kolo, ale absolutně se v tom nevyznám :D. Nevim ani ty velikosti (měřim 173 cm ) Cenu bych viděl kolem 15 tisíc. Vim, že to je dost málo na horské kolo, ale na to moje ježdění to stačí. Neplánuju na tom sjíždět buhvi jaky kopce, prostě jen menší terén. Známej mi doporučil kola Amulet. Máte s nimi nějakou zkušenost? Díky za odpověď

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.04.2018
Autor: fori
  • Re: MTB kolem 15k

         

    Jasně že máme zkušenosti.
    Na jednom Amuletu mi před pár týdny praskl rám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB kolem 15k

           

      Moc jsi na něm jezdil. Kdybys ho jen oprašoval v předsíni, nemohlo se ti to stát! :-D:-D:-D
      Podívej se na Kellyšku, po 11ti letech skoro jako nová. Má totiž najeto tolik, co tvůj Amulet za půl roku. A letos už ujela 4 km, heč! :-D:-D:-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2018
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB kolem 15k

             

        ;en pěkně trenuj na Chřyby :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2018
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MTB kolem 15k

               

          Ještě jsem nekoupila prasátko s nápisem "pohřeb" a nezačala šetřit. Na chřyby už snad budu mít ty nášlapy, zatím nebyl čas na montáž. :-D Na trénování taky není moc času. Kolegyně ochořela, tak jsem vyfasovala dvě její směny a volno je v háji.:-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.04.2018
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda
včera
Jezdila jsem často a velmi..nejprve jednodeňáky a pak vikendy. Pokud počasí nabídne, ráda bych přijala cyklokolegu…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (22 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024