reklama

vyhnnout se cyklo - stezce?

Bydlím v Ostravě většinou vyjíždím brzy ráno ale ted jsem několikrát jel po těch pár cyklostezkách o víkendu. NIKDY více, na silnici je bezpečněji než stezkách tam vládne anarchie bez rozdílu věku?Jak to vidíte jinde?

[ Zpět ]
Datum: 14.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Maco)
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    pokud můžu, tak se jím vyhnu. Chodí tam spousta dementů-rodinek, který jdou roztažený po celý cestě a mají prdel z toho, že nemůže nikdo projet. Vše ostatní akceptuju: bruslaře, malé děti na kole, etc.... (cyklo v Brně kolem Hyperu a Tesca)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Tady je to skoro stejný, ale já pro sebe cyklostezky nepotřebuju a tak je po nikom ani nepožaduju. A kvůli cyklostezkám už tady bylo názorových různic a třenic dost.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    :')))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Včera jsem jel z Prahy po č.241 do M.B. celkem v pohodě,občas chybí ukazatele, jinak dobrý, lidi slušný. Asi záleží koho potkáš???Všechno je to v lidech!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Já jezdím hlavně po cyklostezkách tady v Praze a okolí. Cyklostezka, která vede krčákem je nejhorší v úseku, kde je společná se stezkou pro pěší, pro jistotu to beru o 2 metry vedle cestičkou v lese, myslela jsem, že největší problém budou hafani, ale většina majitelů si je hlídá, nejhorší jsou naopak dámy s kočárama, nejlíp 2-3 vedle sebe a neuhnou a neuhnou, cinkám na ně docela z dálky a v zápalu žvanění asi neslyší a pak se tváří pohoršeně, když jim člověk cinkne u kočáru.
    Stezka podél Vltavy je plná lidí na bruslích, najdou se tam normální jedinci, kterým stačí část cesty, ale jsou i jedinci, kteří se plácají od strany ke straně.

    V sobotu jsem si jela cyklostezkou kolem Hostivaře, super, pohodička, nebylo moc lidí, semtam totiž pršelo a kde se vzal tu se vzal, vyřítil se z lesa rychlostí blesku nějaký magor na horáči, málem jsem byla na sračku já i paní, co šla naproti s pejskem.

    Je to všechno o lidech:-(

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 15.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Cyklostezka? Co tam, proboha? Cyklostezka je přece určena pro pohyb chodců, inline bruslařů, pejskařů, maminek s kočárky atd. Zvlášť ty poslední jsou výživné, "vozová hradba" přes celou šířku a v žádném případě neuhnout, na nás matky přece musíte brát ohled! A abych nezapoměl, cyklostezka je také určena k tomu, aby si úředníci na radnici mohli udělat čárku, jak se postarali o cyklisty :-(
    V Rakousku to bylo něco jiného ale to je civilizovaná země, kde na sebe lidé berou ohled...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    v poho, pokud nejedu "vzpadovkou" ve "spicce" (t.j. 3-ka navecer nebi kdykoliv o vikendu). Jinak po turistickejch ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Tak já jsem ze Zlína a vidím,že je to všude stejné.Ráno na stezce důchodci s pejskama,nejlépe dva vedle sebe a psi mezi nima na vodítkách,odpoledne maminky s kočárkama a "moderní " bruslaři.Jednou stály 3 paní s kočárkama přes celou stezku a upozornili mě,že to přece není dělané pro kola.....:) Takže se stezce většinou vyhýbám - jo kdyby každý dodržoval určitá pravidla a aspoň se pohyboval vpravo bylo by to o něčem jiném. Je to fakt v lidech.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.05.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Překvapují mne psané názory. Já si na cyklostezku nemůžu stěžovat. Občas se sice někdo připlete do cesty, to nepopírám, ale není to pravidlem. Asi máme u nás ukázněnější chodce a pejskaře a dámy s kočárky. Možná je to tím, že máme občas zvlášť cyklostezky a zvlášť chodníky. A také jsme v rovině a cyklistů je skoro více než chodců :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Amulka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      V tom oddělení chodníků od cyklostezek to bude. Na nějakou čáru a piktogramy na zemi se každý vykašle.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

             

        Oddělení cyklostezek od chodníků nepomáhá vždycky. Pro spoustu lidí je to jen další argument, proč radši jít po stezce. Aneb "chodník je o metr dál, to je moc daleko."

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka - kámen úrazu)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Pokud se jim budeme vyhýbat, tak to bude čím dál tím horší. To radši po nich jezdit i když pomaleji a decentně upozorňovat na svou spolupřítomnost.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      mozna i mene decentne!

      vcera jsem u nadrazi modrany dohnal chuml bruslaru, bylo tam akorat misto na predjeti kdyz tu se roztahli (kvuli zadnemu trafficu v protismeru) pres celou sirku stezky, bez jakyhokoliv kouknuti dozadu, a tim mi vjeli primo pod kola. mozna sem nemel brzdit... no strasne sem zarval a oni se nastesti rozprchli, ale az to udela nejaka tlusta nepohotova buchta s walkmanem bude mit kolo v prdeli a rohy z zebrech ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

             

        Na inlinery začínám být vysazený ... teď jsem potkal bruslařku jak jede po silnici po LEVÉ straně hezky do kopce proti horizontu, vlny dělala tak dvoumetrové ... chtěl jsem říct něco ve smyslu "slečno, kam jste dala rozum" ale měla sluchátka v uších, tak jsem si jenom poklepal na čelo.
        To jak se bruslaři roztáhli bez rozhlédnutí přes cestu není nic zvláštního, nedělní výletníci na kolech to dělají také :-(

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

               

          VR ,podle vyhlášky je inliner brán jako chodec a tedy na silnici jezdí vlevo, ale já to zkusil jen jednou-tolik nadávek jsem nikdy nedostal.Jinak jsem z Č.Budějc a hlavně kolař,to cose děje na stezkách je asi všude stejné, skvělé jsou mámy s kočárem na inline a jiné a jiné alegorické vozy které se řítí bezohledně a hulvátsky.Jedno je jisté,jak se chováme na silnici,úřadech,podnikání atd.,tak se chováme i na stezce a jenom právo silnějšího a drzejšího je to pravé!viz přechody,semafory,vedlejší silnice.Jezdím po polňačkách a mám klid.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ála)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

               

          Nerozumím ti. Bruslař přeci PATŘí na LEVOU stranu. Z pohledu pravidel je brán jako chodec.
          Jinak na cyklostezkách mi vesměs nevadí, krom případů, kdy bez ohlédnutí se dozadu udělají naráz otočku o 180°. Umí to děsně rychle a vůbec nepočítají s tím, že je cyklista zrovna předjíždí.

          [ Zpět ]
          Datum: 23.05.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

             

        Jo, u nadrazi Modrany to byva nacvakany, ale porad radsi budu bojovat s bruslarema nez s autama. Minuly ctvrtek jsem dostal mysku od popelarskyho auta, bylo to o fous - zlati bruslari...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Chasnik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

               

          vono to bylo este na tom sirokym asfaltu u tech tunelu na silnici, o to necekanejsi to bylo ;)

          to jo fakt, ve srovnani s kuka vozem je bruslar napichnutech na rohy zlatej :)))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Je to všechno jen a jen o lidech. O pražských cyklostezkách asi nemá cenu moc psát. Vždycky mě ale příjemně překvapí (znovu a znovu) cyklostezka v Kralupech nad Vltavou. Jde přes celé město, je rozdělená barevně a, světe div se, jak pěšáci, tak cyklisté se drží na své půlce! Nikde jinde jsem to nezažil.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      Je to o tom, že se chodci naučí cyklisty respektovat. Když budeme z cyklostezek utíkat na silnice, tak se to nenaučí. Stejně jako se lidi naučí v pražském metru nestát v levé části eskalátorů, když se tam chodí.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      Jenže pokud vím tak v Kralupech je cyklistů opravdu hodně. Takže:
      1) lézt na cyklistickou polovinu je vzhledem k hustému provozu nebezpečné
      2) Mnoho chodců také jezdí na kole a tak jsou schopni vidět situaci na stezkách i z pohledu cyklisty. A to je podle mne ten hlavní důvod, proč se to v Kralupech respektuje.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    V našem městečku střediskovém, pardon, teď už statutárním, je to bez problémů. A to proto, že tu žádné cyklostezky nemáme. Jen pár žlutě značených "cyklotras" v okolí, vedených převážně po silnicích a jeden "cyklotřas" směrem do německa.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    problém je, když je cyklotrasa vedená stezkou pro chodce a cyklisty (doufám že sem se nějak nezamotal do termínů:-P). v nymburce je tento případ na pravém břehu labe ale "vozovka" je dostatečně šíroká a tak ke střetum moc nedochází (frekventovanější úsek je široký cca 6m, pak 4m). rozdělení bylo zamítnuto z obavy, že když si to cyklista valí ve svém pruhu, ne(u)hlídaný dítě se může rozběhnout napříč a neštěstí je hotový...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vette*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      Takhle je u nás značená pověstná "cyklostezka" z Orlí ulice ke Kauflandu (cca 3 km). Modrá značka myslím. Proto tam často promenádní všehochuť.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    ahoj jsem taky z Ostravy problém je taky v tom že cyklostezka je vedena na chdoníku a každý výjezd z cesty na boční komunikaci se protíná se stezkou a je tam konec,, a na druhé straně zase začátek stezky, no co z toho plyne? že musíte co 100m zastavit a dávat přednost taková jízda je tudíš obtížnější a samozřejmě chodci taky nechápu jak kteří.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Sup 1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      Někde jsem četl že v Rakousku na cyklostezkách by cyklisti měli jet 15 km h .Aby neohrožovaly chodce.Prý měřily rychlost a naměřily kolem 30 km h.Což i mě se zdá dost rychlý.Já když jedu tak mám na tachometru mezi 12 až 20.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (co)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

             

        Ale jo ja taky jezdím po rovině 30 aj 35 když jedu rychle se dá bez problému ale na cyklostezce je to problém to ani nejde tak rychle

        [ Zpět ]
        Datum: 16.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Sup 1)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

             

        U nas v Karvine jsou nejake ty cyklostezky vedene po chodnikach (take ty klasicke bile pruhy, kazdych par metru namalovana znacka jak prase ze to je pro cyklisty) a chodci si stejnak trajdaj vsude... nekdy me naserou fakt hodne a to pak trebas v rychlosti 35 kilaku projedu par centaku od nich aby jim to doslo :D
        jinac taky jezdim po cestach a nekdy to je lepsi, jindy je to na .... bo se najdou ridici keri cyklisty jaksi neberou a nedavaj jim prednost atd atd... nedavno sem tak malem skoncil na ridicove sedadle na jednom kruhacu...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (KdosiZKarvine)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Taky jsem z Ostravy - cyklostezkám se nevyhýbám, jsem rád, že tu jsou. Denně jezdím na kole do práce a za různými povinnostmi a nákupy. Rekreačně vyjíždím do okolí i blízkého i vzdáleného. Je pravda, že za krásného nedělního odpoledne je na cyklostezkách opravdu husto, ale všechno je to jen v lidech. Buďme k sobě ohleduplní a ty rodinky které se při nedělní procházce rozhodnou čtyřstupem blokovat cyklostezkuu, slušně upozorněme na jejich chybu. Nevím proč by to časem nešlo u nás tak jako to je běžné v Rakousku, Skandinávii a pod.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      díky za optimismus doufám to vždy potěší!

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Maco)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Koukam zlate na Vysocine :-) Nejradsi jezdim tech svych 40km po silnici 2. a 3. tridy v patek kolem poledne, odpoledne, kdy jeste netahnou prazaci. Za celou cestu potkam max 10 aut z toho 2 autobusy a dvakrat jednu autoskolu:-) Jezdim od Pelhrimova na jih.
    V patek k veceru uz je to o drzku - samej prazak, uz je skoro poznam podle zvuku a stylu jizdy.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vojta)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      je vidět,že je máš rád :)))

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

           

      Max. 10 aut na 40km? Kde že to bydlíš? Pelhřimov? Bože, tam musí být krásně!
      Vloni jsem 28.9. (státní svátek) jel od Znojma na Jaroměřice a když jsem na 10km nepotkal žádné auto tak mi to bylo divné. U nás v Boleslavi jsou auta nechutně přemnožená, na okresce na Dobrovici je neustále jedno aspoň na doslech... fuj!!

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    Jojo, a největší adrenalín je jezdit po českých cyklostezkách na něčem trochu ryhlejším a proplétat se mezi tím chaosem čtyřicítkou s trvale troubícím klaksonem (který ovšem leckno ignoruje - třeba se i ohlédne, že jedu, ale neuhne, jsem přece ještě 100 m za ním..). Velmi se mi líbí holandský systém - mezi městy jsou stezky pro cyklisty a mopedy, ve městech většinou mopedy odbočí mezi auta. Na křižovatkách dvou cyklostezek je často vyznačeno, která je hlavní a která vedlejší. Samostatné semafory jsou samozřejmostí. Jsou postaveny tak, že je to opravdová zcela funkční samostatná silnice pro kola, a podle toho taky vypadá provoz na nich. Ne jak u nás, kdy je to jen v podstatě chodník, kde může jet i cyklista (tedy bez návazností přes křižovatky atd.) a tak to bohužel chápou i chodci (mezi něž bych zařadil i nedělní cyklostezkové cyklisty).

    [ Zpět ]
    Datum: 22.05.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vyhnnout se cyklo - stezce?

         

    V Budějcíc na té naší skorojediné stezce do Hluboké (ostatní stezky nestojí vzhledem ke své délce za řeč) to celkem ujde. Záleží na lidech, jak kdo.ˇVesměs se dá nějak rozumně projet. Sem tam někdo vandruje ze strany na stranu (bruslaři), ale to se nějak srovná. Nejvíc mě vadí pejskaři. Hlavně ti, co mají psa na neviditelném vodítku, které se navíc odvíjjí do nevypočítatelné délky. Pejskař na jedné straně stezky, pes na druhé. jednou nedobrzdím a projedu mezi nimi. Ach jo.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (19 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024