reklama

Prehazka

Cau.Jak to mám doprd... vyladit!!!Dorazy sou nastaveny a když dotahnu lanko tak na naktery kolecka to de dobre a na vyssich to skace a kdyz povolim tak naopak,to proste nejde!!!Debilni kram,clovek za to da 1500 a nic z toho.Doufam ze mi nekdo poradi,diky!!!

[ Zpět ]
Datum: 13.05.2006
Autor: Egesi
  • Re: Prehazka

egesi, i když se vztekáš, přesto potřebujeme více detailů, aby jsme mohli poradit. dej si čaj, medituj a pak tu znovu vyťukej, co za přehazovací přístroj přesně máš. a šup...už tam budeš mít www..... s odkazem na návod. Jinak - od Shimana je vše - přes google - na webu.

[ Zpět ]
    Datum: 13.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (česnek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Chlapci klid,nejdřív bezpodmínečně nové bovdeny k měniči,může být pokřivená patka,jde většinou srovnat(stačí fakt málo,ani to nebývá vidět) a za třetí-revers je velmi citlivý na řazení v tahu-můžeš ho nevratně poškodit aniž by to na něm bylo vidět-projevy přesně dle tvého popisu.Ale to je i v případě těch bovdenů.Mám tady zákazníky,kterým to měním i po jednom závodě,twdy ty bovdeny.Poisoval jsem to tady už dříve.

[ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě něco,bovdeny dej obyč.za 18 Kč metr,NEMa cenu dávat všechny ty JAGWIRE,Promax aj.,fakt je to to nejlepší.Ty drahé nevydrží ani část toho co ten levný,jen hůř vypadá.Věř mi,dělám to 11 let(mechanik) a taky jsem si vším prošel.

[ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nadsence do cyklistiky

Hledám: Nadsence do cyklistiky
dnes
Ahoj hledam nadsence, ktereho bavi objevovat zajimava mista na kole. Kluka ci holku, klidne i partu. Poridil jsem…

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (25 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017