reklama

Levná vidlice

Na MTB mám 5 let rám včetně neodpružené vidlice za 1500 kč.Kvůli bezpečnosti bych rád nasadil ověřenou vidlici včetně představce.Mám obavy z únavy materiálu a z koroze ocelového představce.Co třeba vidlice za dva tisíce.Nastavení síly pružení bych chtěl ale je nutnost zamykání pružení?Vadí pružení nějak na silnici nebo ve stoupání?Plánuji pláště 1.5-1,75" kvůli ježdění po okreskách a polnačkách.Někdy mám období ježdění v terénu na pláštích 2,1".Vážím 98 kg.

[ Zpět ]
Datum: 01.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tonda (tonda77@seznam.xx))
  • Re: Levná vidlice

tak sa mrkni na Suntour, teraz ich zlacnovali na Bike4u.cz . vcelku dobra volba za rozumnu cenu.

[ Zpět ]
    Datum: 02.05.2006
    Autor: Jurki
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zamykání není nutné, ale je pravda, že v pořádném stoupáku je lepší když se na přední vidli nehoupeš. V tvé cenové relaci to vidím spíš na nějakou RST

[ Zpět ]
    Datum: 02.05.2006
    Autor: deyv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Suntoura nekupuj,to si rovnou nech tu pevnou,vyjde to nastejno.Zkusil bych Manitou Six,nebo nejaky to RSTcko,pokud tomu moc nedavas,zadny skoky a tak,jenom takovy jezdeni tak to urcite staci a kdyz k tomu bude i zamykani tak tim lip,ale spis to asi stejne nevyuzijes,proste pojedes a ani na to nepomyslis.
    Jo a pokud mas kotouc tak radsi kup to Manitou nebo z jinejch kvalitnejsich,ostatni se pekne krivi.
    A u vidlice za 2tis toho moc nenastavis-pokud nevymenis pruzinu nebo gumy.
    A koroze se fakt bat nemusis,pokud to budes kupovat novy,to neni ukrajina.
    Jestli budes kupovat v obchode tak jim rekni tu vahu aby to treba prizpusobily
    At ti to jede

[ Zpět ]
    Datum: 03.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Egesi)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

203 cyklistů (24 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017