reklama

Pláště na lehotříkolku

Koupil jsem si na tříkolku nové pláště: http://www.mojekolo.cz/continental-tour-ride...
Nemáte někdo s těmito plášti zkušenost? Podle toho co je v popisu by mohly nějaký čas vydržet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.10.2017
Autor: Papji
  • Re: Pláště na lehotříkolku

S těmahle zkušenost nemám, mám na tříkole ještě původní TRYKER. U těch Continentalů bych se bál nízkého povoleného tlaku, mají jen asi 4 bary proti 6 u Trykerů. A pro pořádnýho chlapa to může být málo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2017
    Autor: JNSK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z toho max. tlaku obavu nemám. Když tam dám 3 - 3.5 baru, tak by to mělo být v pohodě. Plášť se v místě vzorku jeví dost tuhý. Spíše mám obavu z toho, jak dlouho ten vzorek vydrží.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

měl jsem od Continentalu CountryRide a ty vydržely k desíti tisícům. Asi nejlepší pláště, co jsem měl..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bruca

Potěšující informace, doufám že ty moje budou taky tak dobré. Mám na zadním kole Maxxis roamer a na něm najeto přes 8 tis. a ještě drží. Bohužel byl asi moc dobrý, protože se už nedá koupit, alespoň já ho nikde neobjevil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tyhle levné pláště vydrží docela dost.
        Na krosu výdrž okolo 15kkm.
        Ale při menším průměru a vyšší hmotností soupravy (kolo + jezdec) počítej s o to nižní životností.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

165 cyklistů (11 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017