reklama

Kočárek a kolo

Dobrý večer, mám takovou otázku... někomu možná připadne hloupá, chápu, ale! Zajímalo by mě, jestli se dá nějak zkombinovat kočárek a vyjížďka na kole. Do jara budeme mít prcka a velmi rádi jezdíme na výlety. Má někdo zkušenost? Co jsem vyčetl volně na internetu v diskuzích a tak, někdo doporučuje vozíky a tak... Zase, některé sporťáčky, viz třeba zde: https://vas-pomocnik.cz/kocarky/ vypadají, že by to nějak šlo dát do kupy, co myslíte?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.09.2017
Autor: DockyPocky
  • Re: Kočárek a kolo

NApříklad ty můžeš jet na kole na výlet a manželka může s kočárkem do parku. :D
    Alespoň ten reklamní odkaz na to vypadá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A druhy den si to muzou prohodit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hele, zabít dítě, to je průser. Do toho nikdo soudný nepude.

Tvůj plán je fajn.
    Zabij si ho sama.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Stačí děcko hodit na dvoukolak, zaprahnout za kolo a vyrazit. Na co kupovat další krám do baráku, zvlášť od podvodníků?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To bych určitě nezkoušel. Ani dvoukolákům bych nevěřil. Byl jsem skeptický i vůči dětským sedačkám na kole, jenže jsem se nechal přesvědčit a vyzkoušel je. Na zdraví dítěte mi hodně záleží, tak mi s montáží dost pomohlo https://www.nevix.cz/jak-pripevnit-detskou... za mě je to asi nejbezpečnější zpéůsob ježdění s dítětem

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Koukám, tyhle stránky jsou nějaký brouk Pytlík, ne?
      Už jsi na ně dával odkaz v diskuzi o elektrokolech i koloběžkách...
      Ne - nekliknu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

asi se snaží vydělávat na reklamě a moc mu to nejde. příště bude všude cpát návod, jak uvařit pigi čaj :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jistě, spící dítě v sedačce, to je rozhodně to nejlepší, co můžeš pro dítě udělat...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

174 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017