reklama

Kočárek a kolo

Dobrý večer, mám takovou otázku... někomu možná připadne hloupá, chápu, ale! Zajímalo by mě, jestli se dá nějak zkombinovat kočárek a vyjížďka na kole. Do jara budeme mít prcka a velmi rádi jezdíme na výlety. Má někdo zkušenost? Co jsem vyčetl volně na internetu v diskuzích a tak, někdo doporučuje vozíky a tak... Zase, některé sporťáčky, viz třeba zde: https://vas-pomocnik.cz/kocarky/ vypadají, že by to nějak šlo dát do kupy, co myslíte?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.09.2017
Autor: DockyPocky
  • Re: Kočárek a kolo

NApříklad ty můžeš jet na kole na výlet a manželka může s kočárkem do parku. :D
    Alespoň ten reklamní odkaz na to vypadá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

A druhy den si to muzou prohodit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hele, zabít dítě, to je průser. Do toho nikdo soudný nepude.

Tvůj plán je fajn.
    Zabij si ho sama.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Stačí děcko hodit na dvoukolak, zaprahnout za kolo a vyrazit. Na co kupovat další krám do baráku, zvlášť od podvodníků?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To bych určitě nezkoušel. Ani dvoukolákům bych nevěřil. Byl jsem skeptický i vůči dětským sedačkám na kole, jenže jsem se nechal přesvědčit a vyzkoušel je. Na zdraví dítěte mi hodně záleží, tak mi s montáží dost pomohlo https://www.nevix.cz/jak-pripevnit-detskou... za mě je to asi nejbezpečnější zpéůsob ježdění s dítětem

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Koukám, tyhle stránky jsou nějaký brouk Pytlík, ne?
      Už jsi na ně dával odkaz v diskuzi o elektrokolech i koloběžkách...
      Ne - nekliknu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

asi se snaží vydělávat na reklamě a moc mu to nejde. příště bude všude cpát návod, jak uvařit pigi čaj :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jistě, spící dítě v sedačce, to je rozhodně to nejlepší, co můžeš pro dítě udělat...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: jízda do Hamburku

Hledám: jízda do Hamburku
dnes
Ahoj, hledám na červen 2018 pozitivního človíčka co by se mnou jel na kole do Hamburku, budu si brát 14 dní dovču…

Hledám: Kamarádku

včera
Máš ráda kolo,přírodu třeba i v drsnějších podmínkách severu? Pak Tě zvu..

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

10.12.2017
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

170 cyklistů (19 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017