reklama

Dětské cyklokalhoty.

I já mám stejný problém sehnat něco kvalitního na 4letého syna. Momentálně sháním cyklokalhoty vel.104-110. Co jsem na netu viděla, tak vše od 120. Nevíte náhodou tip na firmu, kde mají i tak malé velikosti nebo i šijí na zakázku? Za odpověď mnohokrát děkuji. P.S.Upozorňuji, že syn už loni, kdy se naučil jezdit na kole, najezdil 300km, takže jeho naříkání na bolavý zadek je oprávněný.

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michaela Křížová (mich.krizova@iol.xx))
  • Re: Dětské cyklokalhoty.

S kalhotama je problém všeobecně. Já mám pro změnu velké nejmenší dámské kalhoty XS. Snažila jsem se všude sehnat cyklovložku a ušít si kalhoty sama, ale prostě cyklovložky se koupit nikde nedají. Nemáte jinou zkušenost?

[ Zpět ]
    Datum: 19.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Facanka (facanbike@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kup si dětské. Výjdou tě i levněji. Nebudeš tam mít sice dámské tvarosloví oné vložky, ale fungovat budou. Jo a prodavačům se to také zpravidla nelíbí ;-)

[ Zpět ]
      Datum: 23.04.2006
      Autor: evan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zkuste Kalaše z Tábora, Kalas E-shop, má tam i nějaké dětské, i když velikost mi moc neříká. Určitě by ušili na zakázku, ale asi by to stálo trochu více peněz. Popřípadě by - snad - u nich šla koupit aspoň ta vložka.

[ Zpět ]
    Datum: 19.04.2006
    Autor: Airline

Míšo-a co takhle koupit synkovi gelové sedlo?Určitě by to od otlačeného zadku pomohlo...mě teda pomohlo určitě.

[ Zpět ]
    Datum: 22.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lipo)

Ahoj,
    mám dvě děcka 6 a 7 let, loni jsme najezdili cca kolem 1000km, letos už máme 700... Mohu doporučit firmu Atex, která cyklokalhoty šije, ale při tom počtu kilometrů a věku bych spíš tipovala, že by bylo vhodné se poohlédnout po lepším sedle. Pokud máte běžně prodávané "dětské sedlo" může se na něm kolébat jak kačenka když vede mláďata k vodě a to by mohl být problém. Stejně tak jako většina dětí nechce dostatečně vysoko sedlovku - ale platí pro ně to samé, co pro dospělého. Všechny děti, pokud jim v tom nezabráníš pomalu násilím, chtějí nastupovat na kolo "ze sedla". Pak je zákonitě musí bolet zadek a i kolena. JInak jako super oděv na kolo se nám osvědčili kombinézy na aerobik. Moje děcka zatím cyklokalhoty odmítají, a to i když my jako dospělí v nich jezdíme.

[ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: quendy

kup mu pamprsky

[ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (robátko)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (7 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017