Dotaz pro Radku.

Ze souvislostí jsem odhadl, že máš něco společného s věštěním počasí. Kouni prosím na radarový snímek na WWW.chmu.cz 17.4. 2006 v 08.30 a napiš prosím co to je. Nějaký únik páry či co?

[ Zpět ]
Datum: 17.04.2006
Autor: Peldy
  • Re: Dotaz pro Radku.

Začíná to někde u Lešan.

[ Zpět ]
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...neidentifikovatelný létající objekt, aneb chyba v grafice nebo někde jinde, proste fatal error

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kaja)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je elektromagnetické rušení, občas se to na snímcích vyskytuje. V Lešanech je vojenská posádka, možná tam spustili něco na podobné frekvenci jako radar ČHMÚ (ale to jen hádám).

[ Zpět ]
    Autor: Sector

Chyba v Matrixu

[ Zpět ]
    Autor: Zakarr

Radka jezdí na výpomoc do delfský věštírny, kde se věští za eura. Zadarmo by to chtěl každej. :-)

[ Zpět ]
    Autor: abernathy

Obávám se, že tě zklamu - titul rosničky mi tady přifařil Stano, protože mi to holt občas s počasím vyšlo.
    Se šmouhama na radarových snímcích si asi budeš muset poradit sám :o)))

[ Zpět ]
    Datum: 19.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
včera
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

včera
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

102 cyklistů (4 přihlášení)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017