reklama

Galaxy nebo Bulls

Zdravím,

jsem tu nový a v kolech se moc nevyznám a ve značkách také moc ne....ale teď k dotazu. Uvažuji nad tímto kolem http://www.everysport.cz/horske-kolo-4ever...

Chci kolo na jarní/letní projížďky po stezkách a přírodě, může byt toto? Nebo mi jeden známý radil kolo od značky Bulls, znáte to někdo? Jsou to dobrá kola?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.01.2017
Autor: Moravan
  • Re: Galaxy nebo Bulls

Proč Galaxy, když máš odkaz na 4ever?
    Na sériovku to vcelku jde, jen ta vidlice do dost mizerná. Ale na kolech v téhle ceně je to dost podobné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud měříš okolo 180cm, tak bych vzal tohle:
      http://www.bike-forum.cz/bazar/inzerat/17075...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mám 185cm.....jen mám docela strach z kola z druhé ruky (mám celkově smůlu na bazarové koupě)....a něco co by mělo lepší vidlici? Bulls je na tom jak v podobné cenové kategorii?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.01.2017
        Autor: Moravan
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tohle je fungláč. Staví to na kšeft.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Přesně tak. Objednával jsem od něho taky kolo - pro přítelkyni.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

115 cyklistů (4 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017