reklama

King meter J-LCD

měnil jsem na elektrokole vadnou řídící jednotku a musel jsem nahradit i hlavní ovládací kabel (10pin),protože byl na konci od někoho ustřižený ( kulaté konektory). Po zapojení barva na barvu je problém s LCD panelem.Má 5 vodičů , bílý zelený,
oranž.hnědý , černý. Oraž. černý napájení 41 V.
Displej svítí, baterie ukazuje vybitá, nejde rychloměr a stupně podpory i když jdou přepínat.
S návody k obsluze mě nesedí barvy vodičů všude uvádí
žluta.zelená Rx/Tx,modrá zamykací,černá GND,rudá +.
Bílá-zelená do LCD má 1.5 ohm. napětí 14,7V. Po odpojení zelené LCD zhasne.Na ŘJ jsou popisy bílá ZF, zelená IL, hnědá VDD.
Kolo jede na plyn, brzdové odpojovače OK.Zvažujikpoupi nového LCD . ŘJ je G3M20211-1592-16 36V/15A/7A.
Neumí někdo poradit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.10.2016
Autor: Mirekb
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

99 cyklistů (1 přihlášený)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017