reklama
Země: Bělorusko Bělorusko

Bělorusko srpen 2017

BĚLORUSKO SRPEN 2017 CYKLOVANDR
Kdo se přidá? Aby nezůstalo jen u řečí, jako obvykle.
Léto sotva skončilo a já už plánuji další cestu, asi proto že dovolená by mohla být delší a rychle uběhla. Že je to brzo? Možná, ale je potřeba placené vízum, oprášit ruštinu a azbuku, a na to je potřeba nějaký čas. Třeba se přidá nějaký pohodový parťák. Autem s koly na polskou stranu Bělověžského pralesa na polsko - běloruské hranici nebo vlakem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.09.2016
Autor: lipnik
  • Re: Bělorusko srpen 2017

Bělorusko zní jako super nápad. Jednou už jsem málem vyjel do Estonska, Lotyšska, Litvy. Chtěl jsem projet pobřeží baltských zemí, je to pro mě takový neprobádaný kraj... :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2016
    Autor: mireček39
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

dnes
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

dnes
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

včera
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (30 přihlášených)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | včera

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017