reklama

hlavové složení

Dobrý den, možná už se to tu probíralo, ale asi stárnu a hledání je pro mě čím dál těžší (a google čím dál plnější nesmyslů)..

Mám 34mm hlavovou trubku rámu, momentálně 3cm vysoké hlavové složení. Potřeboval bych srazit výšku složení na možné minimum. Rád bych zjistil, jaké typy HS mohu použít (nemám jasno, zda mohu použít "semi integrovaný typ") a případně uvítám nějaký konkrétní model HS. Potřeboval bych se dostat na cca 1,5cm, jinak budu muset hledat alternativní řešení.

Mám starší model vidlice Marzocchi 888 (2010), má jen 2 trny a není kompatibilní s integrovanými představci, které se neupevňují na krk.

Díky moc :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.06.2016
Autor: smoulator
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Maroko

včera
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?

Hledám: Compostela

včera
Ahoj, hledáme spolupoutníky na cestu kolmo do Santiaga de Compostely.Odjíždíme začátkem dubna 2018.

Hledám: kamarádku

19.01.2018
Ahoj, hledám sportovně založenou kamarádku na kolo i na lyže. UO a okolí. Já 54/170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (21 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018