reklama

Kolo pro dceru 11let

Prosím o radu s výběrem kola pro dceru 11let 150cm co třeba tohle? GHOST Lawu 2

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.04.2016
Autor: Skeet
  • Re: Kolo pro dceru 11let

Dceři bude vklidu stačit nějaký bazarový kolo, takže bych se spíše zaměřil na bazar, zkuste se podívat po dětským Superfly, nový se dá sehnat okolo 11-12 tisíc, takže v bazaru ho seženete tak za 5-6ku

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2016
    Autor: recker
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Lawu se mi zdá pro dítě ve věku 11 let nevhodný, co třeba MT 220 nebo PreCaliber, určitě se dají sehnat v mnoha cykloshopech po celé ČR. Co vím, tak eurobike v Praze ti k tomu udělá i servis, nevím jak u ostatních prodejen.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2016
    Autor: Hoobas
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Rad bych si to objednal primo od toho vychvalovaneho eurobiku v praze. Jak se to da zaridit, aby mi to neposlali z jine prodejny, ale od nich?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Záleží na rozpočtu. Já jsem před pár lety koupil dceři Author Sonic, protože z tehdy dostupných 24" měl nejnižší rám a přitom vážil tak o kilo až dvě míň než nejbližší konkurence. Reálná váha těm reklamám pak i odpovídala (dokonce asi -300g, pokud si pamatuju). Jo a má to vzduchovou vidlici, což vnímám jako fakt velký přínos.

No ale teda levné to nebylo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2016
    Autor: Akito
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017