reklama

Kamera na kolo

Ahoj všichni, chtěl bych poprosit, jestli by mi někdo neporadil nějakou kameru na kolo. Cenově tak do 4000. Díky moc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.02.2016
Autor: Mark27
  • Re: Kamera na kolo

         

    http://www.hutermann.com/eshop/001/produkty...

    http://www.hutermann.com/eshop/001/produkty...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamera na kolo

         

    http://www.nakole.cz/diskuse/19745-kamera.html

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2016
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamera na kolo

         

    sjcam 400 wifi

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2016
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamera na kolo

           

      Mám a dělá to co potřebuju.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.02.2016
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamera na kolo

             

        Billicek + Hrabosh: máte nějakej vychytanej způsob přidělání na řidítka a nastavení kamery, při kterým se obraz moc neklepe? Mám tu věc týden a furt ještě tápu...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2016
        Autor: Radler
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kamera na kolo

               

          Na riditkach to klepat bude vzdycky. V terenu vicemene nepouzitelne. Ted experimentuji s uchycenim na popruhu od batohu. Je to o dost lepsi. Budu ladit dal. Asi nejlip vypadal zaber z helmy kdy kamera byla uchycena na elekronickem gimbalu. Koukni na trubku.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2016
          Autor: Billicek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kamera na kolo

                 

            ....souhlas- upevnění na kole není nejvhodnější, chvění se nijak nevyhneš. Ideál je helma- tam rázy a chvění vlastní tělo utlumí....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 17.02.2016
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kamera na kolo

                   

              Nejlepší je slepice na řidítkách (kameru na její hlavu)
              Kameru na přilbu v terénu si osobně neumím představit. Co chvíli bych za ní zůstal někde ve křoví, nebo pod větví viset.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 17.02.2016
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kamera na kolo

                     

                nemusí být jen nahoře, viděl jsem upevnění i vpředu- a o projíždění křovím či pod větvemi v otázce nic nebylo...:-((

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 17.02.2016
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kamera na kolo

                       

                  Tak pokud nejezdíš jen po dálnicích, tak i na pěšince v parku nižší větev potkat můžeš.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 17.02.2016
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kamera na kolo

                   

              Už jsem to tu několikrát psal. Polystyrénová helma tlumí náraz svou celoplošnou deformací. Když na vrchol té helmy připoutáš kameru, tak ta tvrdá kamera v případě nárazu a zašprajcování kamery mezi překážkou a tvou hlavou funguje jako pevný tvrdý předmět, který v lepším případě jen ničí to tlumení, v horším případě se ti zatlačí do hlavy. Myslím, že poutači světel a kamer na přilbu s tímto problémem nepočítají.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 17.02.2016
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kamera na kolo

           

      Nad ní taky uvažuju, ještě jsem koukal na Magicam MD10, ta je celkem malá a parametry taky nemá špatný.. má někdo zkušenost s touhle značkou?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2016
      Autor: Mark27
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kamera na kolo

         

    Ahoj, koukni se na kamery niceboy ja kupoval tady http://www.kamerov.cz cena 3200 se mi zda 4K kamera a je super.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.03.2016
    Autor: Marta8
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kamera na kolo

           

      Jo martine tahle je super, mam vega plus a jsem take spokojenej.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.03.2016
      Autor: AlesekB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Kamera na kolo

             

        Koukám, že máte z Nakole prima firemní chat :-)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamera na kolo

             

        Máte ještě nějakou skladovku co nejde na odbyt?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.03.2016
        Autor: miro5
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamera na kolo

             

        Mám tuhle, pročítal jsem recenze, realným konkurentem je GoPro.

        Ta GoPro se mi tolik nelíbila, tak takhle.

        https://www.alza.cz/sony-actioncam-fdr-x1000v...

        Funguje slušně.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2016
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamera na kolo

             

        Vy dva jste se hledali... :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2016
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kamera na kolo

               

          Nehledali. Přišli spolu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.03.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamera na kolo

           

      A co si kde ještě kupoval?
      Nešlo by to dát do jednoho tématu ať to nemusíme nikde složitě hledat?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.03.2016
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kamera na kolo

           

      4K (15 FPS) - interpolované

      Tohle myslíš vážně??? "Video" s rychlostí 15sn/s se rozhodně nedá nazvat videem ale spíše slideshow :-/ Už teď mne z toho bolí oči, a to jsem to ani neviděl...
      A to "4k", to je skoro na žalobu za matení zákazníka...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.03.2016
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kamera na kolo

             

        Jo, to me taky pobavilo. Nevim, k cemu je vlastne dobry 4K (navic interpolovane) video, ale opravdu pochybuju, ze na to nekdo bude koukat v 15fps. :-)
        Respektive jedine rozumne vyuziti velkeho rozliseni s nizkym fps jsou podle me bezpecnostni kamery, kde nepotrebuju plynuly pohyb, ale spis velke rozliseni, aby se pak dala precist treba SPZ... jenze to by tam musely byt opravdove pixely....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.03.2016
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024